سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

بهترین مدارس متوسطه دوره دوم (دبیرستان) پسرانه منطقه 19 تهران

تعداد 13 مدرسه‌ی متوسطه دوره دوم (دبیرستان) پسرانه، در منطقه 19 وجود دارد. هرکدام از این متوسطه دوره دوم (دبیرستان)‌های پسرانه معایب و مزایای خود را دارد. در واقع شما در جایگاه والدین باید بهترین مدرسه‌ی متوسطه دوره دوم (دبیرستان) را برای فرزندتان انتخاب کنید. مهم‌ترین سوالی که ذهن والدین را مشغول می‌کند این است:" از کجا بدانیم کدام متوسطه دوره دوم (دبیرستان) پسرانه در منطقه 19 برای فرزند من مناسب است؟"
بد نیست بدانید ما یک لیست از ویژگی‌های مدارس متوسطه دوره دوم (دبیرستان) پسرانه در منطقه 19 انتخاب کرده‌ایم و با استفاده از این ویژگی‌ها و معیارها، متوسطه دوره دوم (دبیرستان)‌های مختلف را معرفی کرده‌ایم. شما با مشاهده‌ی این لیست اطلاعات زیادی به دست می‌آورید و راه انتخاب بهترین متوسطه دوره دوم (دبیرستان) پسرانه برای شما هموار می‌شود. در واقع میزان توجه مخاطبان تیزلند، میزان جستجوی آنها در گوگل یا سایت تیزلند و تعداد یادداشت‌های کاربران درباره‌ی این مدارس و نظرات برخی کارشناسان و هم‌چنین نحوه‌ی تبادل اطلاعات این مدارس با سایت تیزلند پایه و اساس تهیه‌ی این لیست است. امیدواریم با بهره‌گیری از این لیست معرفی متوسطه دوره دوم (دبیرستان)ها، بتوانید مناسب‌ترین متوسطه دوره دوم (دبیرستان) پسرانه را برای فرزندتان انتخاب کنید.

به این مدارس متوسطه دوره دوم (دبیرستان) پسرانه منطقه 19 هم نگاهی بیاندازید

در این منطقه، مدارس دیگری هم وجود دارند که می‌توانید نگاهی به آنها بیاندازید:

مشاهده لیست

مدرسه شهادت
با مدیریت

نشانی:

مدرسه شهید کشوری
با مدیریت

نشانی:

مدرسه موفقیان 2
با مدیریت

نشانی:

مدرسه سعیدی 1
با مدیریت

نشانی:

مدرسه شهید بهشتی 1
با مدیریت

نشانی:

با کلیک روی نام هر مدرسه در لیست بالا، می‌توانید اطلاعات دقیق و تکمیلی مدرسه از جمله امکانات و برنامه‌های آموزشی، نقشه محل قرار گیری دقیق و سایر اطلاعات آن از جمله نظرات دیگران درباره آن مدرسه ببینید. البته، مدارس بالا همه اطلاعات خود را در بانک اطلاعات تیزلند هنوز کامل نکرده‌اند.

مدارس متوسطه دوره دوم (دبیرستان) پسرانه منطقه 19 پر بازدید و مورد توجه

مدارس  متوسطه دوره دوم (دبیرستان) پسرانه منطقه 19 پر بازدید و مورد توجه برخی از مدارس در تیزلند بیشتر مورد جستجو هستند. تعدادی از این مدارس:

مشاهده لیست

مدرسه شهید علی محمدی
با مدیریت

نشانی:

مدرسه شهید همت 1
با مدیریت

نشانی:

مدرسه ژان پال اوحدی
با مدیریت

نشانی:

مدرسه شهید کشوری
با مدیریت

نشانی:

مدرسه شهید چمران 2
با مدیریت

نشانی:

مدرسه سعیدی 1
با مدیریت

نشانی:

مدرسه شهید بهشتی 1
با مدیریت

نشانی:

مدرسه پیام امام جواد(ع)
با مدیریت

نشانی:

مدرسه میرمیران
با مدیریت

نشانی: نعمت آباد، خیابان بهشتی، ابتدای شهرک احمدیه

مدرسه علامه
با مدیریت

نشانی:

مدرسه موسسه امام هادی
با مدیریت

نشانی:

مدرسه موفقیان 2
با مدیریت

نشانی:

مدرسه شهادت
با مدیریت

نشانی:

مدارس بالا، مدارسی هستند که در بانک اطلاعات مدارس تیزلند بیش از دیگران مورد جستجو بوده‌اند.

بهترین مدارس متوسطه دوره دوم (دبیرستان) پسرانه منطقه 19 تهران
دوست دارید لیست کامل مدارس را ببینید؟
جستجوی پیشرفته بانک اطلاعات مدارس تهران

جستجوی نام مدارس
وضعیت مدرسه از نظر توجه به موضوع کرونا
منطقه
مقطع تحصیلی
نوع مدرسه
مدارسه پسرانه/دخترانه

بهترین مدارس متوسطه دوره دوم (دبیرستان) پسرانه منطقه 19 کدام است؟

در منطقه 19 تعداد زیادی متوسطه دوره دوم (دبیرستان) پسرانه خوب مانند مدرسه شهادت، مدرسه شهید کشوری، مدرسه موفقیان 2، مدرسه سعیدی 1، مدرسه شهید بهشتی 1، مدرسه شهید علی محمدی، مدرسه شهید همت 1، مدرسه ژان پال اوحدی، مدرسه شهید کشوری، مدرسه شهید چمران 2، مدرسه سعیدی 1، مدرسه شهید بهشتی 1، مدرسه پیام امام جواد(ع)، مدرسه میرمیران، مدرسه علامه، مدرسه موسسه امام هادی، مدرسه موفقیان 2، مدرسه شهادت، ، وجود دارند که لیست کامل آنها در این صفحه در دسترس شما قرار دارد.

آیا همه مدارس متوسطه دوره دوم (دبیرستان) پسرانه منطقه 19 مدارس خوبی هستند؟

مانند تمام مناطق دیگر شهر تهران، در منطقه 19 هم مدارس متوسطه دوره دوم (دبیرستان) پسرانه مختلفی وجود دارد که هر کدام ویژگی‌های خاص خودشان را دارند. ما مدرسه خوب نداریم، باید مدرسه خوب برای فرزندمان را که با شرایط و توقعات و انتظارات ما از مدرسه تطابق داشته باشند را پیدا و انتخاب کنیم. برای انتخاب مدرسه مناسب فرزندمان، در این صفحه اطلاعاتی از این مدارس در اختیار شما قرار گرفته است.

چگونه از بین مدارس متوسطه دوره دوم (دبیرستان) پسرانه منطقه 19 بهترین مدرسه را انتخاب کنیم؟

برای انتخاب مدرسۀ مناسب فرزندمان از بین مدارس متوسطه دوره دوم (دبیرستان) پسرانه منطقه 19 موجود، بهترین راه، مشاهده لیست این مدارس در این صفحه، بررسی شرایط و امکانات آن ها بر اساس اطلاعات موجود و مطالعه نظرات دیگران درباره آنها است. در مرحله بعد، باید با مراجعه حضوری به این مدارس، سعی کنید به شکل حضوری از صحت اطلاعاتی که به دست آورده اید اطمینان حاصل کنید. همچنین، با بررسی حضوری مدرسه راحت تر می توانید از بین چند انتخاب، یکی را به عنوان گزینه نهایی مورد توجه قرار دهید.