نظرات شما درباره مدارس

اینجا هستید : بانک اطلاعات مدارس :: نظرات بازدیدکنندگان درباره مدارس


  در چه شرایطی از معلم خصوصی استفاده کنیم؟


 
 
-- ADV - RIGHT - PAGE --

براساس مقطع

براساس نوع

نظرات شما

1399/01/09 : ساغر
درباره مدرسه : شهید اردستانی
سلام.از زحمات تمام دبیران در این مدت تشکر میکنم.مخصوصا خانم مهرآیین که واقعا شبانه روز زحمت میکشن و مطالب درسی رو برای ما ارسال میکنن تا ما بتونیم استفاده کنیم و در این مدت که مدرسه نمیریم از درس عقب نباشیم و همینطور پیامهایی که براشون میفرستیم پیگیری میکنن.


1399/01/08 : بازدید کننده سایت
درباره مدرسه : قیاس
در حال حاضر در کلاس نهم در حال تحصیلم پنج سال در آموزشگاه قیاس بودم از کلاس سوم تا ششم و در حال حاضر که کلاس نهم هستم در کلاس های اموزشگاه شرکت میکنم دو سال اردو نوروزی شرکت کردم یک سال در مدرسه قیاس در کلاس هفتم بودم ولی به دلیل دوری و طولانی بودن مسیر مجبور شدم مدرسه ام رو عوض کنم هم مدرسه هم اموزشگاه فوق العاده هستش جو درسی اونجا خیلی خوبه تعداد دانش اموزان تو مدرسه کم هست به همین خاطر سبب میشه که مسئولین مدرسه با جدیت و تمرکز بیشتری به دانش اموزان رسیدگی کنن دبیرای فوق العاده داره که همگی دبیران مدارس فرزانگان و علامه حلی هستند حس خیلی خوبی به دانش اموزان منتقل میشه که بهترین دبیرهای بهترین مدارس کشور به آنها آموزش می دهند مشاور خیابان دانش و مجرب و عالی دارن که باعث جلوگیری از افت و بالا بردن انگیزه و پیشرفت دانش اموزان می شود مدیر و مسئول کل موسسه و آموزشگاه آقای دکتر هنرمند هستن که دقیقا میدونن که چه برنامه ای دارن و میخوان چی کار کنن وجود معاون سابق مدارس تیزهوشان در این مدرسه به عنوان معاون بسیار خوب هستش و به ارتقای سطح مدرسه با توجه به آجری شون کمک میکنه برخورد دبیرا و مسئولین با دانش اموزان بسیاربسبارخوب هستش نسبت به شهریه مصوب آموزش پرورش برای این مدرسه هزینه کناری دریافت میکنن بر عکس خیلی از مدارس که حتی شهریه بیشتری هم دریافت میکنن مدیر خوش فکر و باهوش و با برنامه این مجموعه باعث میشه که این مجموعه به یکی از بهترین مدارس شهر تهران تبدیل شود در این مدارس و آموزشگاه به دلیل سطح بالای درسی تمامی دانش اموزان رقابت درسی سالمی وجود دارد که در خیلی از مدارس اینگونه نیست به دلیل پذیرش نفرات محدود و کم تمامی دانش اموزان مدرسه از سطح بالایی برخوردار هستند دارای پانسیون مطالعاتی با فضای بزرگ هستش که مختص دوازدهمی هاست که ویژگی خیلی خوبه برای کنکوری ها محسوب میشه نتایج درخشان در کنکور و قبولی زیاد در آزمون تیزهوشان نمونه دولتی خود به تنهایی نشان دهنده سطح کیفی بالای این مجموعه هست به جنبه های دیگر به جز درس توجه دارند و مانند اغلب مدارس تک بعدی نیستن در مسابقات سازه ماکارونی هوافضا و ... شرکت دارند و مقام های زیادی هم کسب کرده اند مهم تر از همه اینکه دانش اموزان در این مدرسه آرامش دارن و با حس خیلی خوبی درس میخونن فقط کافی قسمت هایی از جشن اختتامیه اردوی نوروزی رو ببینید شرکت کنندگان در این اردو با اینکه هفت روز متوالی بیشتر از هفت ساعت درس خوندن ( در پایه ششم نهم ، برای دوازدهمی ها بیشتره ) روز آخر گریه میکنن و دوست ندارن که از دانشگاه ( محل اردوی نوروزی ) خارج بشن در مجموع این مدارس در سطح تیزهوشان هست و کسانی که به هر دلیلی شرایط حضور در مدارس تیزهوشان رو ندان به شدت توصیه میشه ولی به درد دانش آموزه ای ضعیف و متوسط نمیخوره چون سطح درسی بالایی داره امیدوارم این نظر به شما کمک کنه


1399/01/08 : دکتر سید علیرضا موسوی شیرازی
درباره مدرسه : امام عصر
من از مهر 67 تا خرداد 70 دانش آموز این مدرسه بودم. واقعا میتوانم بگویم بهترین و عالی ترین سالهای زندگیم همان سالهای تحصیل در مدرسه راهنمایی امام عصر (عج) بود. من آن زمان درسم خیلی عالی بود و همیشه شاگرد اول کلاس در هر سه سال در تمام امتحانات سه ثلث و سه نیم ثلث بودم و کلی هم جایزه و کارت تلاش و کارت پیشرفت گرفتم که شاید بیشترین تعداد جایزه و کارت تلاش و پیشرفت در تمامی ادوار این مدرسه بود که بعد از گذشت 29 سال از آن موقع هنوز تمام جایزه ها و کارتها را یادگاری نگه داشته ام. کادر علمی و اجرایی مدرسه بسیار عالی بود و مدرسه هم یک مدرسه مذهبی بود. یادم میاد صبحهای پنج شنبه زیارت عاشورا داشتیم و در تمامی ایام عزاداری ها مراسم سینه زنی و در تمامی اعیاد هم مراسم جشن برگزار میشد. هر سال از روز 21 تا تقریبا 23 بهمن (و یک بار هم در تابستان 70) دانش آموزهای ممتاز و همچنین دانش آموزانی که پیشرفت درسی قابل توجه داشتند را اردوی زیارتی مشهد می بردند که من 4 بار توفیق حضور در این اردوها را داشتم. آن زمان حاج آقا ماشاءالله عابدی فرد که الان از مداح های بسیار بزرگ کشور هستند مدیر مدرسه بودند که واقعا مدیری نمونه بودند. ناظم مدرسه آقای شاملو بودند که یک مدتی هم آقای مظلومین و بعد هم آقای عابدینی به عنوان ناظم به کادر اجرایی مدرسه اضافه شدند. معلم علوم: آقای شریف نسب، معلم عربی سال اول: آقای عظیمی و دو سال بعد آقای سیاس که بسیار مرد خوب و نازنینی بودند، معلم حرفه و فن: آقای رضایی که میدانم احتمالا هنوز هم من را یادشون بیاد، معلم دینی: آقای اعتصامی، معلم ریاضی: آقای برزویی، معلم قرآن: آقای صفویان که همیشه قرآن را بصورت ترتیل یاد میدادند و رقابت قرائت ترتیل صحیح بصورت خطی هم همیشه سر کلاس برگزار می کردند، معلم تاریخ: آقای نیلی که از آن مدرسه رفتند و در اینترنت متوجه شدم چند سال اخیر ظاهرا سفیر ایران در نروژ بودند البته ایشان مشاور دانش آموزان هم بودند و در کارهای اجرایی مدرسه هم حضور داشتند، معلم پرورشی: آقای درخشان، معلم ورزش: آقای قنبریها، معلم زبان: آقای پناهی، معلم فارسی سال اول: آقای صفایی و دو سال بعد آقای: پناهی، معلم اجتماعی: سال اول: آقای شهروز شهبازی و دو سال بعد: آقای مجتبوی، معلم آزمایشگاه: آقای رسولی و معلم جغرافی که برادر آقای رسولی بودند. به خاطر کادر خوب و معلمهای خوبی که این مدرسه داشت من تا مقطع دکترای تخصصی (.Ph.D) در رشته مهندسی انرژی هسته ای ادامه دادم و سال 95 دکترایم را گرفتم و الان هم استادیار و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد هستم و 14.5 ساله که دروس فیزیک دانشگاه را تدریس می کنم. گرچه همه معلمهای این مدرسه فوق العاده بودند ولی خیلی دوست داشتم در مورد بعضی از معلمهای باسابقه مثل آقای شریف نسب که معلم علوم هر سه سال ما بودند و آقای رضایی معلم حرفه و فن و آقای صفویان معلم قرآن اطلاع پیدا می کردم. خیلی خوب بود که در این سایت، اسم معلمان حال حاضر و معلمان قدیمی این مدرسه نوشته میشد که همه از این معلمان خوب بیشتر مطلع میشدند. من واقعا هنوز بعد از 29 سال که از آن موقع میگذره هنوز دلم با آن مدرسه است و خیلی دوست داشتم باز هم با آن مدرسه باشم و حتی بصورت افتخاری آنجا کار کنم.


» مشاهده همه نظرات درباره مدارس

خبرنامه ایمیلی

اعضای جدید


» ملینا تاجیک
» عرفان بزرگ
» سجاد امامی
» ترنم نجمی
» ساغر هاشمی
» زینب میمندی
» تینا گرامی
» ثنا رضوی
» ثنا رضوی
» محسن باباخان زاده
» زهرا باقرزادگان
» فاطمه فریدونی
» اسیه قاسمی
» محمد سیدی
» محمدحسین براتی
» مبینا مویدی
» رکسانا محمّدی
» رکسانا محمّدی
» بازديدكننده سايت بازديدكننده سايت
» مبینا حاتمی
» پریسا جراحی
» مهران تسو
» امیرحسین قاسم پور
» پویا چشمه خاور
» مینا اسماعیلی
» سينا رضايي
» هانیه باشتنی
» سارا نجف پور
» پانیذ احمدی
» علی محمدی

**به اعضای جدید، خوش آمد می گوییم.**

شما هم به حدود 420000 هزار عضو ما بپیوندید. اینجا کلیک کنید!


در 24 ساعت گذشته به تیزلند پیوسته اند : 201 نفر!
شما هم به ما بپیوندید. عضو شوید (کلیک کنید)

مطالب قبلی شما


در اینجا فقط چند صفحه آخر بازدید شده خود را می بینید. اگر عضو سایت شوید، می توانید همه مطالبی که در سایت جستجو می کنید و می بینید را در آرشیو خود داشته باشید و در مراجعات بعدی به سادگی آنها را پیدا کنید.
عضو شوید : اینجا کلیک کنید
عضو هستید؟ وارد شوید!

مجوزهای قانونی

کلیه فعالیت های این سایت حسب مورد زیر نظر مراجع قانونی جمهوری اسلامی ایران است.

logo-samandehi