سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

. . . . . . . . . . . . .

 

تیزلند در راستای تحقق عدالت آموزشی، برای دانش آموزان عزیز سراسر کشور، محتوای آموزشی تولید و به صورت رایگان منتشر می کند. روزانه ده ها هزار دانش آموز، مادر، پدر، مدیر، معلم و مشاور از سایت تیزلند بازدید می کنند.

شما معلمان و مشاوران عزیز می توانید با بهره گیری از این بستر، محتوای آموزشی خود را با ذکر نام و راه ارتباطی خود، در معرض دید ده ها هزار کاربر روزانۀ تیزلند قرار دهید.

این محتوا می تواند شامل تدریس دروس، حل تمرین، پاسخ به سوالات مشاوره ای کاربران تیزلند، مقالات آموزشی، نمونه سوالات درسی و موارد مشابه در قالب فایل متنی، صوتی و یا ویدئویی باشد.

 

برای همراهی در این بخش ها کافیست فرم زیر را تکمیل کنید:

 

 


  • درباره تیزلند: 

سرزمین تیزهوش ها (تیزلند) یک رسانه دیجیتال (وبسایت) با هدف برقراری عدالت آموزشی در سراسر کشور عزیزمان ایران است.

در سرزمین تیزهوش ها تلاش می کنیم تمام دانش آموزان فارغ از محل زندگی و محل تحصیل خود، به منابع آموزشی با کیفیت و مناسب دسترسی داشته باشند.

تولید محتوای آموزشی ویژه مقاطع ششم تا دوازدهم و ارائه منابع تربیتی و آموزشی ویژه والدین و اولیای آموزشی، از کارهای اصلی تیزلند است.

در حال حاضر تیزلند روزانه 50 هزار بازدید و بیش از 500 هزار کاربر فعال دارد که این بازدیدکنندگان پدر، مادر، دانش آموز، معلم، مشاور و مدیر مدرسه هستند.


  • تا کنون تیزلند چه فعالیت هایی داشته است؟ 

از جمله خدمات رایگان تیزلند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

فیلم های آموزشی همراه ششم، برنامه ریزی تحصیلی، کلوپ مادران هوشمند، فیلم های مشاوره ای ، نمونه سوال و ...همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

  class=
وبینار خلاصه نویسی  class=
مدارس سلام  class=
جشنواره زنگ کرونا  class=
علامه طباطبایی  class=

جذب دانش آموز از سراسر کشور