سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

برنامه‌های «شاد» برای دانش‌آموزان در تابستان کد مطلب : 12649 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

برنامه‌های «شاد» برای دانش‌آموزان در تابستان

اینجا هستید: سرزمین تیزهوش ها
مجری فنی شبکه شاد برنامه‌ها و فعالیت‌های این شبکه را برای دانش‌آموزان در ایام تابستان تشریح کرد.

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، علی کاظم‌زاده در این باره اظهار کرد: «شبکه شاد در ایام تابستان یک برنامه مفصل با عنوان «تابستان شاد» را برای دانش‌آموزان خواهد داشت و در این برنامه دانش‌آموزان می‌توانند در فعالیت‌های مورد علاقه‌شان شرکت و امتیاز کسب کنند.»

وی افزود: «برای ایام تابستان در شبکه شاد برنامه‌های مختلفی را تدارک دیدیم و از مدت‌ها قبل برای برگزاری و اجرای آن‌ها برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام داده‌ایم.»

کاظم‌زاده بیان کرد: «به فراخور مناسبت‌های مختلف و اتفاقات روز، رویدادهای دیگری نیز برگزار خواهد شد که برگزاری این رویدادها هیچ محدودیتی ندارد و شامل برنامه‌های متنوع مانند مسابقات، بازی‌های رایانه‌ای و ... می‌شود.»

مجری فنی شبکه شاد اظهار کرد: «در ابتدای تابستان کنکور را داریم و بعد از آن هم تا زمان انتخاب رشته، یکی از دغدغه‌های مهم دانش‌آموزان پایه دوازدهم این است که چه رشته و چه شغلی را انتخاب کنند. لذا در این راستا یک برنامه مفصل هدایت تحصیلی را پیش‌بینی کرده‌ایم که دانش‌آموز را بعد از کنکور راهنمایی کند تا زمانی که نتایج کنکور اعلام خواهد شد و در فرصت انتخاب رشته بتواند یک انتخاب آگاهانه و صحیح درباره رشته مورد نظر داشته باشد.»

وی با بیان اینکه در کنار این موضوع جشنواره مهارت‌آموزی را برای دانش‌آموزان خواهیم داشت ادامه داد: «این جشنواره که در گذشته برای دانش‌آموزان پایه دوازدهمی بود در تابستان برای تمام دانش‌آموزان برگزار خواهد شد و دانش‌آموز می‌تواند به مهارت‌آموزی بپردازد و مهارت‌های مختلفی را کسب کند. این جشنواره صرفا یادگیری مهارت نخواهد بود و به سمت مسابقه و پویش نیز خواهد رفت.»

جشنواره «فیلم مدرسه» به‌زودی آغاز خواهد شد

کاظم‌زاده افزود: «یکی از کارهای دیگر ما در تابستان طراحی و برگزاری مسابقه داستان‌نویسی است که دانش‌آموزان در تابستان می‌توانند داستانی را با محوریت‌های مختلف بنویسند و این مسابقه به آنان کمک کند تا داستان نوشته شده را پرورش دهند.»

مجری فنی شبکه شاد بیان کرد: «جشنواره‌ها و مسابقات مختلفی در طول تابستان برگزار می‌شود همچنین بازی‌های رایانه‌ای را نیز در جشنواره تابستانی شبکه شاد خواهیم داشت تا دانش‌آموزان بتوانند از شاد به عنوان سرگرمی استفاده کنند.»

وی ادامه داد: «جشنواره‌های دیگری نیز در وزارت آموزش و پرورش در جریان است که با همکاری وزارتخانه و نهادهای دیگر برگزار می‌شود و می‌تواند در شبکه شاد ادامه پیدا کند؛ به طور مثال جشنواره «نور» اکنون در شبکه شاد راه‌اندازی شده است، تا پایان تیرماه ادامه دارد و دانش‌آموزان می‌توانند فیلم‌های خود را برای شرکت در این جشنواره ارسال کنند. همچنین جشنواره «فیلم مدرسه» به‌زودی آغاز خواهد شد.»

جشنواره تولید محتوای معلمان برگزار می‌شود

کاظم‌زاده اظهار کرد: «بحث «تابستان شاد» صرفا متعلق به دانش‌آموزان نیست بلکه برای معلمان هم برنامه‌های ویژه‌ای داریم و با هماهنگی‌های انجام شده جشنواره تولید محتوای معلمان برگزار می‌شود. در این جشنواره معلمان تدریس‌های خود را در این جشنواره اعلام می‌کنند که پس از رتبه‌بندی مطالب از سوی آموزش و پرورش، نتایج اعلام خواهد شد و تولیدات برتر در شبکه شاد در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد.»

به گفته مجری فنی شبکه شاد برگزاری مسابقه کتابخوانی از دیگر برنامه‌های شبکه شاد در تابستان است.


منبع: خبرگزاری پانا


نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1734 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

دبیرستان علوم نو
آکادمی هوپا
مقاله
مقاله
مقاله
مقاله
دبیرستان پسرانه علامه بحرالعلوم
مجموعه مدارس سرای دانش
فرصت دیده شدن مدارس تهران