سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

بازگشایی متفاوت مدارس در مهر امسال کد مطلب : 12763 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

بازگشایی متفاوت مدارس در مهر امسال

معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: امسال به‌دلیل پشت سر گذاشتن کرونا بازگشایی متفاوتی در مهرماه خواهیم داشت، بنابراین باید سعی شود با تدبیر و برنامه‌ریزی لازم این بازگشایی با کمترین چالش و مانع انجام شود.
توجه بازدیدکننده عزیز ، این خبر مربوط به 73 روز پیش است. برای مشاهده خبرهای جدید به بخش اخبار سایت مراجعه کنید.

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، حجت‌الاسلام والمسلمین علی لطیفی در جلسه شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین با اشاره به آغاز کار برنامه‌ریزی پروژه مهر در سطح وزارتخانه گفت: از مهم‌ترین مسائلی که در پروژه مهر باید به آن پرداخته شود موضوعاتی چون ثبت‌نام دانش‌آموزان، هدایت تحصیلی، ثبت سفارش کتب درسی و توزیع مناسب آن است.

معاون وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: برآورد و ساماندهی نیروی انسانی از مهم‌ترین اقدامات پروژه مهر است و باید به‌طور جدی پیگیری شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین نیز ضمن ارائه گزارش اقدامات انجام شده در چند ماه گذشته انقلابی‌گری و جوانگرایی را جزء مهم‌ترین شاخص‌های به‌کارگیری نیروها در سطوح مختلف آموزش وپرورش استان عنوان کرد و از رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی و معاون معین استان قزوین در وزارت متبوع خواستار پیگیری مرتفع کردن مشکلاتی چون کسری نیروها، پرداخت معوقات آموزش‌دهندگان سوادآموزی، توجه ویژه به هنرستان‌های فنی‌وحرفه‌ای و روزآمد کردن تجهیزات آن در سطح وزارتخانه شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، در ادامه تعدادی از اعضای شورای معاونین به ارائه گزارش اقدامات انجام شده و دیدگاه‌ها و طرح مشکلات آموزشی و پرورشی پرداختند.


منبع: خبرگزاری ایسنا


مطالب مشابه ومورد توجه بازدیدکنندگان
» نتایج آزمون مدارس تیزهوشان اعلام شد

نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1312 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات


آکادمی هوپا کلیک کنید
فرصت دیده شدن مدارس تهران
مجتمع آموزشی سیمای فرهنگ