سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

شرط معدل سه سال آخر برای کنکور 1404 کد مطلب : 12959 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

شرط معدل سه سال آخر برای کنکور 1404

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن درخواست از دولت برای اجرای رتبه بندی معلمان طرح مهرآفرین گفت: اگر قرار است شرط معدل سه سال آخر باشد باید در کنکور 1404 اجرا شود.
توجه بازدیدکننده عزیز ، این خبر مربوط به 98 روز پیش است. برای مشاهده خبرهای جدید به بخش اخبار سایت مراجعه کنید.

. . . . . . . . . . . . .

شرط معدل سه سال آخر برای کنکور 1404به گزارش تیزلند، عبدالرضا مصری که ادامه ریاست جلسه علنی پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی را بر عهده داشت، بیان کرد: چون ما در قانون هیچ تفاوت و تبعیضی قائل نشدیم، خواهش می کنیم دولت هرچه سریع تر رتبه‌بندی معلمان را در مورد مهرآفرین اجرا کند.

وی در ادامه افزود: تعداد زیادی از کسانی که در آزمون سراسری شرکت کردند، متاسفانه سازمان سنجش نمره آنها را اعلام نکرده که این هم تبعیض دوم است. کسی که در کنکور شرکت کرده اگر تقلبی صورت گرفته اعلام و به دادگاه معرفی کنید، اما نمی شود به میل خودتان بگویید اینها یک بار دیگر آزمون دهند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس یازدهم با بیان اینکه دسته سوم کسانی هستند که شرط معدل برای آنها گذاشتید، اظهار کرد: نمی شود برای خیابانی که تا حالا دوطرفه بوده و اگر امروز تابلوی یکطرفه می زنیم بگوییم کسانی هم که در گذشته از اینجا عبور کرده اند جریمه شوند.

مصری تاکید کرد: اگر قرار است شرط معدل سه سال آخر باشد، باید کنکور ۱۴۰۴ شرط معدل سه ساله برگزار شود که امیدواریم به این موضوعات توجه شود.


منبع: خبرگزاری ایسنا


نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1454 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

شب امتحان
هوپا آکادمی
بسته های آبان و آذر 1401