سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

تغییر تاریخ برگزاری و مهلت ثبت‌نام پنجمین دوره آزمون زبان MSRT کد مطلب : 12972 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

تغییر تاریخ برگزاری و مهلت ثبت‌نام پنجمین دوره آزمون زبان MSRT

اداره کل بورس و امور دانشجویان خارج اعلام کرد: تاریخ برگزاری و مهلت ثبت‌نام پنجمین دوره آزمون زبان MSRT که پیش از این قرار بود در شهریور برگزار شود، تغییر کرد.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، بر اساس اعلام اداره کل بورس و امور دانشجویان خارج تاریخ برگزاری پنجمین دوره آزمون زبان MSRT که پیش از این قرار بود در تاریخ ۲۵ شهریور برگزار شود؛ با یک هفته تاخیر برگزار می‌شود.

بنابراین پنجمین دوره آزمون زبان MSRT در سال ۱۴۰۱، صبح روز جمعه یکم مهر ۱۴۰۱ برگزار می‌شود. مهلت ثبت‌نام در پنجمین دوره آزمون زبان MSRT که از ساعت ۱۲ ظهر سه‌شنبه ۸ شهریور آغاز شده است و قرار بود سه‌شنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ پایان یابد تا ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ تمدید شد.

متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانه سجاد به آدرس msrttest.saorg.ir برای ثبت نام خود اقدام کنند.


منبع: باشگاه خبرنگاران جوان


نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1268 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

نیمه شعبان مبارک!
مجموعه مدارس سرای دانش
سرواندیشان آفتاب
راهنمای تیزهوشان نهم