سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

برگزاری نمایشگاهی از دستاوردهای برگزیدگان جشنواره ابن‌سینا از 21 شهریور کد مطلب : 12999 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

برگزاری نمایشگاهی از دستاوردهای برگزیدگان جشنواره ابن‌سینا از 21 شهریور

دبیر علمی هفتمین جشنواره دانش‌آموزی ابن سینا از برگزاری نمایشگاهی از دستاوردهای راه‌یافتگان به مرحله حضوری هفتمین جشنواره ابن سینا خبر داد و گفت: این نمایشگاه در روزهای 21 و 22 شهریورماه در سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، مهدی رشیدی جهان دبیر علمی هفتمین جشنواره دانش‌‌آموزی ابن‌سینا با اعلام این نکته که برگزاری هفتمین جشنواره دانش‌آموزی ابن‌سینا نسبت به دوره‌های قبل با بیشترین حضور شرکت کننده همراه بوده است، اظهار کرد: در جشنواره امسال نزدیک به ۲۴۰۰ تیم در سه مقطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم از سراسر ایران و ۸ کشور از قاره‌های مختلف به صورت بین‌المللی به رقابت پرداختند.

دبیر علمی هفتمین جشنواره دانش‌آموزی ابن‌سینا، گفت: نمایشگاهی از دستاوردهای راه یافتگان به مرحله حضوری هفتمین جشنواره ابن‌سینا با حضور نزدیک به هزار شرکت کننده در روزهای ۲۱ و ۲۲ شهریورماه در سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود که بازدید از این نمایشگاه برای عموم آزاد است.

به نقل از دبیرخانه دائمی جشنواره دانش‌آموزی ابن‌سینا، وی با اشاره به حمایت‌های ویژه ستاد توسعه فناوری نانوی معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری، وزارت آموزش و پرورش، مراکز علمی و تخصصی و دانشگاه شهید بهشتی از هفتمین جشنواره دانش‌آموزی ابن‌سینا، افزود: این دوره از جشنواره نیز به صورت آموزش محور و با رویکردهای جدید آموزشی و همچنین شناختی برگزار شده است و پس از دو مرحله داوری مستندات پروژه‌ها و ویدئوهای ارسالی دانش‌آموزان و همچنین داوری به صورت آنلاین، برگزیدگان انتخاب شدند که در روز ۲۳ شهریور در محل دانشگاه تهران از آنها تقدیر خواهد شد.

رشیدی جهان با بیان اینکه از برگزیدگان جشنواره دانش‌آموزی ابن سینا حمایت‌های ویژه و مختلفی خواهد شد، اضافه کرد: برگزیدگان، عضو فدراسیون جهانی مخترعین خواهند شد و به عنوان تیم ایران در مسابقات جهانی اسپانیا، مکزیک، اندونزی و ... شرکت خواهند کرد و آماده ارائه پژوهش‌ها و اختراعات خود در رشته‌های مختلف خواهند شد.


منبع: خبرگزاری ایسنا


نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1644 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

نیمه شعبان مبارک!
مجموعه مدارس سرای دانش
سرواندیشان آفتاب
راهنمای تیزهوشان نهم