سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

چگونه بادکنک شکلاتی بسازیم؟ کد مطلب : 1387 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

چگونه بادکنک شکلاتی بسازیم؟

یکی از مهمترین مهارت هایی که می تواند کودکان را وارد حوضه ی ساختن نماید کاردستی است .در این ویدئو کاردستی بادکنک شکلاتی را به صورت مرحله به مرحله آموزش می بینید.

. . . . . . . . . . . . .

کودکان از حدود دو سالگی شروع به ساختن می کنند. ساختن یعنی  ترکیب اشیا تغییر شکل و یا تفکیک آنها را از همدیگر با هدفی خاص می توان ساختن نامید.

ما در این کاردستی آموزش مرحله به مرحله ساختن بادکنک شکلاتی را به صورت ویدیو برای شما در سایت سرزمین تیزهوش ها قرار دادیم.

   

مواد لازم برای ساختن بادکنک شکلاتی:

بادکنک

چسب چوب

مقداری آب

لوله(کاغذی یا پلاستیکی)

رنگ

شکلات های رنگی

مرحله اول

در ابتدا بادکنک را به سر لوله وصل کرده و شکلات ها را از لوله وارد بادکنک می کنیم.مقداری بادکنک را باد می کنیم تا شکلات ها از لوله وارد بادکنک شوند.سپس بقیه شکلات ها را وارد می کنیم.پس از وارد کردن شکلات ها بادکنک را باد می کنیم تا شکل تخم مرغی به خود بگیرد.

مرحله دوم

در این قسمت چسب چوب را با آب قاطی می کنیم و نخ های کلاف را پس از باز کردن از کلاف وارد چسب چوب کرده و مخلوط می کنیم.توجه داشته باشید که سر نخ را گم نکنید.حالا مقداری رنگ به این مخلوط اضافه کرده و بهم می زنیم.

مرحله سوم

در این مرحله سر نخ را به سر بادکنک گره می زنیم.و نخ را دور بادکنک می پیچیم.

مرحله چهارم 

بادکنک را در یک جای گرم قرار دهید تا کاملا خشک شود.

مرحله چنجم

بادکنک را با سوزن بترکانید و از داخل نخ ها خارج کنید.

حالا بادکنک شکلاتی شما آمادست.

کلمات کلیدی : آموزش | آموزش کاردستی | کاردستی | تفریح و سرگرمی | کاردستی بادکنک شکلاتی | فیلم آموزشی | سرگرمی
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1895 را در این کادر وارد کنید:

   خانم رویا
با سلام .ممنون از ویدئوی جالبتون.خیلی خوبه که فیلم هاتون دوبله شده چون اکثرا ویدئو ها خارجی هستند و بعضی وقت ها متوجه نمی شیم که از چه موادی استفاده کرده اند.


همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

شروع مدارس  class=

چگونه بادکنک شکلاتی بسازیم؟

یکی از مهمترین مهارت هایی که می تواند کودکان را وارد حوضه ی ساختن نماید کاردستی است .در این ویدئو کاردستی بادکنک شکلاتی را به صورت مرحله به مرحله آموزش می بینید.