سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

ثبت سفارش کتب درسی پایه‌های اول ابتدایی، هفتم و دهم از 5 تیر تا 10 شهریور کد مطلب : 13877 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

ثبت سفارش کتب درسی پایه‌های اول ابتدایی، هفتم و دهم از 5 تیر تا 10 شهریور

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی گفت : ثبت سفارش و توزیع کتاب‌های درسی باید با برنامه‌ریزی دقیق به بهترین شکل ممکن انجام شود.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، حجت‌الاسلام علی لطیفی در جلسه وبینار کارگروه برنامه‌ریزی سفارش و توزیع کتاب‌های درسی و بسته‌های آموزشی گفت : با توجه به گستردگی دانش‌آموزان در سراسر کشور و تنوع رشته‌های تحصیلی، ضروری است ثبت سفارش و توزیع کتاب‌های درسی با برنامه‌ریزی دقیق به بهترین شکل ممکن صورت پذیرد.

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی تصریح کرد: چنانچه فرایند برنامه‌ریزی ثبت سفارش، تحویل، انبارداری کتاب‌ها و توزیع کتب به صورت صحیح صورت نگیرد، در آغاز سال تحصیلی مدارس با مشکلات زیادی مواجه خواهیم شد.

وی افزود: سازمان پژوهش تمام تمهیدات لازم جهت چاپ و توزیع مناسب کتاب‌های درسی را تدارک دیده است تا به فضل الهی در ابتدای سال تحصیلی جدید با کمترین اشکالات کتاب‌ها به دست دانش آموزان برسد.

امینی، مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی با اشاره به عدم اطلاع رسانی کافی درباره سامانه ثبت سفارش کتب درسی به آدرس www.irtextbook.ir - www.irtextboo.com در استان‌ها، گفت: استان‌ها تا ۲۶ خرداد با تشکیل کارگروه تخصصی در این خصوص برنامه‌ریزی کنند تا ثبت نام‌ها تکمیل شود.

وی ادامه داد: زمان ثبت سفارش پایه‌های ورودی اول ابتدایی، هفتم و دهم متوسطه از ۵ تیر تا ۱۰ شهریور و ثبت سفارش پایه‌های میانی از نهم اردیبهشت آغاز و تا ۲۶ خرداد ادامه خواهد داشت.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، امینی با تاکید بر این‌که مدیران مدارس نسبت به ثبت‌نام دانش‌آموزان در سامانه سیدا اقدام کنند، افزود: سازمان پژوهش تا زمان ثبت‌نام قطعی و اتمام فرایند ثبت نام دانش‌آموزان منتظر می‌ماند تا کتاب‌ها با کمترین اختلاف در مدارس توزیع شود.


منبع: باشگاه خبرنگاران جواننظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1315 را در این کادر وارد کنید:

   آقای فواد قلعه کفاهی
عالی بود


همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

ششم به هفتم
مجموعه مدارس سرای دانش
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم