سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

آماده‌سازی بیش از 66 هزار کلاس، سوئیت و خوابگاه برای اسکان نوروزی فرهنگیان‌

اینجا هستید: سرزمین تیزهوش ها
فرهنگیان می‌توانند از تاریخ 20 اسفند 1402 با استفاده از سامانه متمرکز اسکان به آدرس Eskan.medu.ir نسبت به رزرو اینترنتی مراکز اسکان نوروزی اقدام کنند

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند به نقل از پانا، سیدسعید مقدم‌زاده مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش همزمان با نزدیک‌شدن به ایام عید نوروز 1403، به ارائه گزارش اقدامات آموزش و پرورش در حوزه  گردشگری در طرح اسکان نوروزی فرهنگیان پرداخت.

 

وی در گفت‌وگو با خبرنگار پانا اظهار کرد: «وزارت آموزش‌و‌پرورش با ارائه خدمات ارزان و فراگیر در اقصی‌نقاط کشور بار سنگینی از دوش متولیان گردشگری کشور برداشته و عملاً نقش مهمی در توسعه گردشگری و رونق اقتصادی در مناطق محروم کشور داشته‌ است. همچنین تلاش شده است ارتقای سطح کیفی خدمات در جهت حفظ و ارتقای شأن و جایگاه فرهنگیان با حداقل هزینه و حداکثر خدمات فراهم شود لذا وزارت میراث فرهنگی‌، گردشگری و صنایع دستی می‌تواند علاوه بر رونق سفرهای گردشگران خارجی به کشور با کمک به گردشگری داخلی ‌در توسعه کیفی این صنعت درآمدزا اهتمام ورزد.»

 

به گفته این مقام مسئول 6 هزار و 704 مدرسه شامل 61 هزار و 451 کلاس جهت ارائه خدمات اسکان موقت فرهنگیان در نوروز  1403 آماده‌سازی شده‌ است. همچنین 300 اردوگاه (3000 سوئیت)، 50 مرکز (2000 خوابگاه) و تعداد 20 هزار و 158 نفر عوامل اجرایی آماده ارائه خدمات به فرهنگیان عزیز سراسر کشور هستند.

 

مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه پذیرش فرهنگیان به دو روش حضوری و رزرو اینترنتی انجام می‌شود، گفت: «فرهنگیان می‌توانند از تاریخ 20 اسفند 1402 با استفاده از سامانه متمرکز اسکان به آدرس Eskan.medu.ir نسبت به رزرو اینترنتی مراکز اسکان نوروزی اقدام کنند و پذیرش حضوری فرهنگیان از 28 اسفند 1402 تا 13 فروردین 1403 است.»

مقدم‌زاده در پایان بیان کرد: «پیش‌بینی می‌شود در نوروز 1403، 420 هزار خانوار به تعداد یک میلیون و 600 هزار نفر در مراکز اسکان آموزش و پرورش پذیرش شوند. همچنین 5 استان که بیشترین فراوانی پذیرش مسافران در نوروز 1402 را داشتند، استان‌های فارس، اصفهان، خراسان رضوی، خوزستان و یزد است.»

‌به گفته مقدم‌زاده افرادی که در مراکز اسکان نوروزی پذیرش می‌شوند تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند. همچنین مدارس نوساز، بزرگ و با دسترسی آسان به طرح اسکان نوروزی اختصاص می‌یابند.


منبع: پاناهمین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

دبیرستان دخترانه مدبران
دبستان و پیش دبستان بوستان امید
مجموعه مدارس سرای دانش
مجتمع نشانه رستا
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم