سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

سامانه پیگیری امور مجلس (سپام) تا پایان فروردین راه‌اندازی می‌شود کد مطلب : 15917 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

سامانه پیگیری امور مجلس (سپام) تا پایان فروردین راه‌اندازی می‌شود

سپام با حضور وزیر آموزش و پرورش و معاون امور مجلس رئیس‌جمهور در اواسط فروردین‌ماه راه‌اندازی خواهد شد و کار خود را آغاز خواهد کرد.
توجه بازدیدکننده عزیز ، این خبر مربوط به 61 روز پیش است. برای مشاهده خبرهای جدید به بخش اخبار سایت مراجعه کنید.

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند به نقل از پانا، مدیرکل امور مجلس وزارت آموزش‌و‌پرورش از راه‌اندازی سامانه پیگیری امور مجلس (سپام) تا پایان فروردین‌ماه 1403 خبر داد.

حامد صبوری مدیرکل امور مجلس وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با پانا گفت: «سال 1403 سال شکوفایی طرح‌های نوین آموزشی و تربیتی در مدارس و همت مضاعف برای اجرای سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش خواهد بود.»

 

وی افزود‌: «همه ما امروز وظیفه زمینه‌سازی برای تحقق تمدن نوین اسلامی را بر عهده داریم، لذا ایجاد بستر مناسب برای تربیت نسل موحد، مومن، متعهد، ولایتمدار، کارآمد، متخلق به اخلاق اسلامی، امیدوار به آینده، خودباور، بصیر، عدالت‌خواه و ایثارگر، یکی از وظایف اصلی ما در آموزش‌و‌پرورش است که می‌تواند زمینه ایجاد جامعه اسلامی که یکی از مراحل منظومه رسیدن به تمدن نوین اسلامی است را تسریع و تسهیل کند.»

 

مدیرکل امور مجلس دستگاه تعلیم و تربیت کشور ضمن اشاره به برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از منتخبان ملت خواست تا به موضوع آموزش و پرورش به‌عنوان یک موضوع بنیادین، اساسی و کلیدی بنگرند که حل مسائل این دستگاه پایه ساخت ایران قوی در آینده خواهد بود، لذا مجلس دوازدهم با نگاه حمایتی خود می‌تواند آموزش و پرورش را در تحقق اهدافش یاری رساند.

 

صبوری گفت: «جهت تعامل بیشتر و بهتر و همچنین رصد، پایش و پیگیری منظم و ساختارمند کارها و ثبت و دسته‌بندی همه فعل و انفعالات فی‌مابین دستگاه تعلیم و تربیت و قوه مقننه و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، وزارت آموزش‌و‌پرورش اقدام به ایجاد سامانه ویژه‌ای با عنوان سامانه پیگیری امور مجلس که به اختصار "سپام" نامیده می‌شود، کرده است.»

وی افزود: «این سامانه از دو بخش مهم نظارتی و تقنینی تشکیل شده است و به تفکیک برای هر استان و نمایندگان کارپوشه خاصی طراحی شده است که سهولت دسترسی و پیگیری و نیز دسته‌بندی و برخط بودن از جمله ویژگی‌های این سامانه است.»

مدیرکل امور مجلس وزارت آموزش و پرورش ضمن اشاره به تست آزمایشی سامانه مذکور گفت‌: «این سامانه با حضور وزیر آموزش و پرورش و معاون امور مجلس رئیس‌جمهور به طور رسمی در اواسط فروردین‌ماه راه‌اندازی خواهد شد و کار خود را آغاز خواهد کرد.»

 

 

منبع: خبرگزاری پانانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1785 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

دبیرستان دخترانه مدبران
دبستان و پیش دبستان بوستان امید
مجموعه مدارس سرای دانش
مجتمع نشانه رستا
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم