سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

پذیرش 727 هزار نفر روز مسافر نوروزی در دوره اول تعطیلات نوروزی 1403 کد مطلب : 15918 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

پذیرش 727 هزار نفر روز مسافر نوروزی در دوره اول تعطیلات نوروزی 1403

در مجموع تعداد 497 هزار و 814 نفر در در دوره اول تعطیلات نوروزی 1403 مراکز اسکان موقت فرهنگیان پذیرش شده اند.
توجه بازدیدکننده عزیز ، این خبر مربوط به 60 روز پیش است. برای مشاهده خبرهای جدید به بخش اخبار سایت مراجعه کنید.

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند به نقل از پانا، مراکز اسکان موقت فرهنگیان نوروز ۱۴۰۳ در دوره اول تعطیلات تعداد ۷۹ هزار و ۴۲۹ خانوار را میزبانی کرده است .

 مهدی نیکفر مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش ضمن خدا قوت به ۲۰ هزار و ۱۵۶ نفر عوامل اجرایی که در دوره اول تعطیلات نوروزی میزبان فرهنگیان و مسافران نوروزی بودند، گفت: استان های فارس، اصفهان، خراسان رضوی، خوزستان و بوشهر به ترتیب رتبه اول تا پنجم پذیرش مسافر در آخر روز دوره اول تعطیلات نوروزی ۱۴۰۳ بودند.
 
مدیرکل رفاه و پشتیبانی اضافه کرد: ۵۷ هزارو ۹۷۸ اتاق در ۱۲ هزار مدرسه برای مسافران نوروزی ساماندهی شده است که به طور کامل پذیرای مسافران نوروزی در دوره اول تعطیلات نوروزی ۱۴۰۳ شد.
 
نیکفر میانگین کشوری اقامت مسافر در مراکز اسکان موقت فرهنگیان را ۳۰ ساعت خواند و گفت: در مجموع تعداد ۴۹۷ هزار و ۸۱۴ نفر در در دوره اول تعطیلات نوروزی ۱۴۰۳ مراکز اسکان موقت فرهنگیان پذیرش شده اند. شایان ذکر است ۱۲ فروردین آخرین روز پذیرش مراکز اسکان موقت فرهنگیان خواهد بود همچنین به منظور تسهیل در  سفرهای نوروزی فرهنگیان سامانه جامع اسکان فرهنگیان به آدرس eskan.medu.ir جهت خدمات رزرو - پذیرش غیرحضوری فعال می باشد.
 

منبع: خبرگزاری پانانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1492 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

دبیرستان دخترانه مدبران
دبستان و پیش دبستان بوستان امید
مجموعه مدارس سرای دانش
مجتمع نشانه رستا
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم