سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

سال گذشته 25 درصد به ظرفیت دانشگاه فرهنگیان افزوده شد کد مطلب : 15919 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

سال گذشته 25 درصد به ظرفیت دانشگاه فرهنگیان افزوده شد

طبق برنامه هفتم توسعه سالانه 25 درصد به ظرفیت دانشگاه فرهنگیان افزوده خواهد شد.
توجه بازدیدکننده عزیز ، این خبر مربوط به 59 روز پیش است. برای مشاهده خبرهای جدید به بخش اخبار سایت مراجعه کنید.

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند به نقل از پانا، وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه سال گذشته‌ ۲۵ درصد به ظرفیت دانشگاه فرهنگیان افزوده‌ شد، گفت: طبق برنامه هفتم توسعه نیز سالانه ۲۵ درصد به ظرفیت این دانشگاه افزوده خواهد شد.

رضامراد صحرایی در برنامه تلویزیونی صف اول با بیان اینکه امروز موضوع کیفیت آموزش روی میز شخص رئیس‌جمهوری است، اظهار کرد: در اثر اجرای مصوبه تاثیر قطعی نتایج امتحانات نهایی در کنکور سراسری، تعداد قابل توجهی از دانش‌آموزان مناطق محروم، جزو ۴۰ نفر برتر کنکور در گروه‌های آزمایشی مختلف شدند.

 وی افزود: اجرای برنامه درسی ملی، یکی دیگر از مهمترین اهداف اجرای این مصوبه است.
 

صحرایی با بیان اینکه تربیت معلم، ادای یک امانت مهم است، خاطرنشان کرد:  دانش‌آموزان به عنوان ارزشمندترین سرمایه خانواده‌ها و بزرگترین گنج آینده کشور هستند. لذا مهمترین دغدغه ما تربیت معلم است.

 

وزیر آموزش و پرورش گفت: مصوبه کیفیت‌بخشی دانشگاه فرهنگیان نیز در جهت تربیت معلم است که آزمون اختصاصی تربیت معلم، بخشی از آن است.

وی با بیان اینکه سال گذشته‌ ۲۵ درصد به ظرفیت دانشگاه فرهنگیان افزوده‌ شد، تصریح کرد: طبق برنامه هفتم توسعه نیز سالانه ۲۵ درصد به ظرفیت این دانشگاه افزوده خواهد شد.

صحرایی با تاکید بر اینکه قانون باید اجرا شود، اظهار کرد: قانون می‌گوید تنها راه جذب معلم از طریق دانشگاه‌های تربیت معلم است‌.

 
 
 

منبع: خبرگزاری پانانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1671 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

دبیرستان دخترانه مدبران
دبستان و پیش دبستان بوستان امید
مجموعه مدارس سرای دانش
مجتمع نشانه رستا
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم