سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

برگزاری «رویداد ملی آفرینو» در قالب جشنواره ابتکارات و خلاقیت‌های مدارس غیردولتی در اردیبهشت کد مطلب : 15920 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

برگزاری «رویداد ملی آفرینو» در قالب جشنواره ابتکارات و خلاقیت‌های مدارس غیردولتی در اردیبهشت

مدرسه مانند بنگاه‌های اقتصادی نیست و وظایف آموزشی و پرورشی بر عهده دارد و باید با متخلفین برخورد قاطع شود.
توجه بازدیدکننده عزیز ، این خبر مربوط به 59 روز پیش است. برای مشاهده خبرهای جدید به بخش اخبار سایت مراجعه کنید.

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند به نقل از پانا، احمد محمودزاده رئیس سازمان مدارس ومراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به روند کاهشی تخلفات در حوزه مدارس و مراکز غیردولتی گفت: با نظارت قانونی و اعمال ضوابط و مقررات و برخورد قاطع با متخلفین، میزان تخلفات از بیش از هزار واحد به کمتر از دویست واحد در سال گذشته رسید که با برنامه‌ریزی‌های اجرایی قطعا روند کاهشی تداوم خواهد داشت.

وی به رویدادهای ملی و ارزنده‌ای که در حوزه آموزشی و تربیتی در طول سال گذشته در مدارس غیردولتی اجرا شد، اشاره کرد و گفت: انسجام، وحدت، همگرایی، هم‌افزایی و عزم راسخ در پیگیری امور از مهمترین مواردی است که موفقیت‌های اثربخشی داشته است.

محمودزاده در خصوص حضور تعزیرات در رسیدگی به تخلفات مدارس غیردولتی خاطرنشان کرد: مدرسه مانند بنگاه‌های اقتصادی نیست و وظایف آموزشی و پرورشی بر عهده دارد و پیشنهاد ما این است که با توجه به اختیاراتی که قانونگذار به وزارت آموزش و پرورش در این خصوص داده است، مسائل مربوط به این حوزه در آموزش و پرورش حل و فصل شود و در این مورد نیز همچون گذشته با متخلفین برخورد قاطع خواهد شد.

وی با تاکید وظیفه ما ایجاب می‌کند تا پاسخگویی به مردم را تسریع و تسهیل نماییم، گفت: به زودی درگاه درخواست مجوز مراکز غیر دولتی نیز سامانه‌ای خواهد شد تا شفاف و قانونی به تقاضاهای مردم پاسخ داده شود.

محمودزاده با اشاره به اینکه فرایند تعیین شهریه در کارگروه‌های ویژه و با بررسی شاخص‌های تاثیرگذار مورد ارزیابی و تحلیل قرار می‌گیرد، افزود: شهریه مراکز تا پایان فروردین‌ماه و مدارس تا پایان اردیبهشت‌ماه به اطلاع خانواده‌ها و دانش‌آموزان خواهد رسید.

وی در خصوص اجرایی‌سازی منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) گفت: تقویت و توسعه رشته‌های فنی و حرفه‌ای در هنرستان‌ها و دوره متوسطه دوم از سیاست‌های جدی وزارت آموزش و پرورش است و در این راستا برنامه‌ریزی‌های مطلوبی صورت گرفته است .

 

محمودزاده به پژوهش‌های متعدد در حوزه زبان اشاره کرد و افزود: کتب تخصصی و آموزشی آموزشگاه‌های زبان در کشور ساماندهی خواهد شد.

 

منبع: پانانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1523 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

دبیرستان دخترانه مدبران
دبستان و پیش دبستان بوستان امید
مجموعه مدارس سرای دانش
مجتمع نشانه رستا
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم