سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

زیرساخت های IT دانشگاه پیام نور تقویت می شود کد مطلب : 15931 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

زیرساخت های IT دانشگاه پیام نور تقویت می شود

با توجه به ماموریت دانشگاه در عرصه الکترونیک، در سال 1403 توجه به زیرساخت های آی تی و همچنین ساماندهی منابع انسانی و مراکز و واحدها از برنامه های اصلی دانشگاه است.
توجه بازدیدکننده عزیز ، این خبر مربوط به 51 روز پیش است. برای مشاهده خبرهای جدید به بخش اخبار سایت مراجعه کنید.

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند به نقل از خبرگزاری مهر، مشاور رییس دانشگاه پیام نور باتاکید بر تقویت زیرساخت های آموزشی دانشگاه گفت:دانشگاه در دوره کرونا توانست زیرساخت های آموزشی را تقویت کند و امسال نیز این بسترسازی آموزشی بیشتر تقویت خواهد شد.

 دیدار نوروزی اعضای هیات رییسه دانشگاه با همکاران سازمان مرکزی در مزار مطهر شهدای گمنام برگزار شد.

علم الهدی مشاور رییس دانشگاه پیام نور در این دیدار ضمن تبریک سال جدید و همچنین تقارن آن با ماه مبارک رمضان افزود: با توجه به ماموریت دانشگاه در عرصه الکترونیک و استانداردهای دانشگاه‌های باز و از راه دور، در سال ۱۴۰۳ توجه به زیرساخت های فناوری اطلاعات (آی تی) و همچنین ساماندهی منابع انسانی و مراکز و واحدها از برنامه های اصلی دانشگاه است.

مشاور رییس دانشگاه پیام نور ادامه داد: مجموعه دانشگاه در سال ۱۴۰۲ توانست ثبات نسبی را ایجاد کند و از دستاوردها و خدمات منحصر بفرد دانشگاه پیام نور به عنوان یکی از نهادهای اثرگذار آموزش عالی دفاع کند.

وی با تاکید بر تقویت زیرساخت های آموزشی دانشگاه افزود: در دوره کرونا دانشگاه در زمینه آموزشی تجربه های اساسی کسب کرده و در سال ۱۴۰۲ توانست با تدابیر ریاست دانشگاه و همکاری معاونت آموزشی زیرساخت های آموزشی را تقویت کند و امسال نیز این بسترسازی آموزشی بیشتر تقویت خواهد شد.

علم الهدی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود، از تلاش و همت جهادی معاونت های مختلف دانشگاه و برنامه ها و فعالیت های دفتر نهاد رهبری و نیز سایر ادارات دانشگاه قدردانی کرد و تلاش مضاعف تمامی اجزاء و ارکان دانشگاه برای تحقق اهداف عالیه دانشگاه را در سال ۱۴۰۳ خواستار شد.

در پایان این دیدار، اعضای هیات رییسه و همکاران دانشگاه با قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدای گمنام دانشگاه ادای احترام کردند.


منبع: مهر نیوز


نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1392 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

دبیرستان دخترانه مدبران
دبستان و پیش دبستان بوستان امید
مجموعه مدارس سرای دانش
مجتمع نشانه رستا
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم