سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

شروط معرفی کمک آموزشی ها به دانش آموزان کد مطلب : 1681 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

شروط معرفی کمک آموزشی ها به دانش آموزان

معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی گفت: پرونده 20 ناشر متخلف در زمینه کتاب های کمک آموزشی در دست پیگیری است، معلمان صرفاً می توانند کتاب های کمک آموزشی را به دانش آموزان معرفی کنند که مورد تایید آموزش و پرورش باشد.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

 به گزارش تیزلند،به نقل از خبرگزاری تسنیم، سیدحسین طلایی زواره درخصوص تخلف ناشران کتاب‌های کمک آموزشی اظهار داشت:‌ واحد حقوقی و قضایی وزارت آموزش و پرورش تخلف ناشران کتاب‌های کمک آموزشی را پیگیری می‌کند.

وی افزود:‌ کپی‌برداری از کتاب‌های درسی و تصاویر آن و انتشار مطالبی که با اهداف آموزش و پرورش در تضاد است از جمله تخلفات ناشران کتاب‌های کمک آموزشی است که برخی از آنها تذکر شفاهی و کتبی دریافت کرده و روش خود را اصلاح کردند اما برای آن دسته که همچنان به تخلفاتشان ادامه می‌دهند، اقدام قضایی صورت می‌گیرد.

معاون سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی گفت: تلاش می‌کنیم از طریق اقدامات حقوقی تخلفات ناشرانی را که برخلاف اهداف تعلیم و تربیت حرکت می‌کنند، پیگیری کنیم و پرونده 20 ناشر در دست پیگیری است که با تعدادی از آنها برخورد شده است و به میزان 5 تا 50 میلیون تومان جریمه شده‌اند.

طلایی زواره عنوان کرد:‌ طی دو سال اخیر که به این موضوع وارد شده‌ایم برای ناشران محرز شد که نمی‌توانند خارج از چارچوب‌های سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی فعالیت کنند بنابراین برخی از آن‌ها با ما همراه شدند و در بحث سامان بخشی کتاب‌های درسی مشارکت کردند.

وی ادامه داد:‌ بر اساس مصوبه شورای عالی آموزش‌وپرورش بخشنامه کرده‌ایم، معلمان می‌توانند کتاب‌های کمک‌آموزشی را به دانش‌آموزان معرفی کنند که در سایت سامان کتاب سازمان پژوهش ثبت شده است.


منبع: خبرگزاری تسنیمچرا تعطیلات تابستان برای یادگیری دانش آموزان مخرب است؟

فراموشی اطلاعات و آموخته ها در تعطیلات طولانی مثل تابستان بیشتر رخ می دهد . این تعطیلات گاهی عملکرد ذهنی فرد در حیطه یادگیری را کاهش می دهد.


برنامه مطالعات هفتگی متعادل ویژه پایه دوازدهم تجربی - 12 الی 18 مرداد

برنامه مطالعاتی هفتگی متعادل ویژه رشته تجربی را دریافت کنید.


برنامه مطالعات هفتگی پیشرو ویژه پایه دوازدهم تجربی - 19 الی 25 مرداد

برنامه مطالعاتی هفتگی پیشرو ویژه رشته تجربی را دریافت کنید.


نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1186 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

بازی استوژیت تخفیف 20%  class=
روش های موثر یادگیری در کلاس درس  class=
مجتمع شایستگان رازی  class=

شروط معرفی کمک آموزشی ها به دانش آموزان

معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی گفت: پرونده 20 ناشر متخلف در زمینه کتاب های کمک آموزشی در دست پیگیری است، معلمان صرفاً می توانند کتاب های کمک آموزشی را به دانش آموزان معرفی کنند که مورد تایید آموزش و پرورش باشد.