سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

چگونه خود را از خطر ابتلا به آنفولانزا ایمن کنیم؟ کد مطلب : 1682 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

چگونه خود را از خطر ابتلا به آنفولانزا ایمن کنیم؟

هر کس بامراعات بهداشت قادر است از لحاظ جسمانی ، روانی و اجتماعی در وضع مناسبی قرار گرفته و وظیفه ای را که نسبت به خود و افراد خانواده و جامعه خود دارد به خوبی ادا کند.

. . . . . . . . . . . . .

بهداشت فردی شامل دستورالعملهایی است که در جهت تامین ، حفظ و ارتقای بهداشت و سلامتی فرد بکار می رود.

دستمال کاغذی از محصولات صرفاً مصرفی است که با فرهنگ بهداشت جامعه نسبت مستقیم دارد. با توجه به روند رو به رشد فرهنگ و دانش جامعه ایرانی دستمال کاغذی به عنوان ابزار مراقبت از خویش برای ارتقاء سلامت خانواده و جامعه مورد استفاده قرار می­گیرد. طبق آمار سازمان صنایع، مصرف دستمال کاغذی در ایران سالیانه 9% (نُه درصد) رشد دارد

معرفی محصول:

دستمال کاغذی همراه هیلین از خانواده دستمال­های جیبی و همراه می­باشد که با گستره­ ای کاربرد فراوان در بهداشت فردی، قابلیت مصرف در اکثر حوزه­ های بهداشتی را داراست.

دستمال کاغذی همراه هیلین به عنوان دستمال همراه با بسته بندی منحصر به فرد خود از هر گونه آلودگی محیطی حفاظت شده و تا آخرین برگ داخل بسته قابل استفاده است. با توجه به جذب بالای آب توسط دستمال همراه هیلین، طیف مصرف این دستمال کاغذی اکثر گروه­های جمعیتی را شامل می­شود از جمله: بانوان، کودکان و سالمندان.

نحوه مصرف محصول:

نوع طراحی و بسته بندی این محصول منحصر به فرد بوده و از جنس طلق PET می­باشد. این نوع بسته بندی امکانی فراهم می­کند که حتی با دست­های خیس براحتی از آن استفاده شود، بدون اینکه نگران خیس شدن دستمال­های بعدی داخل بسته باشیم.

مزایای دستمال همراه هیلین

1- بیشترین تعداد برگ در بسته بندی شیک و کوچک

2- عدم نفوذ گرد و غبار به داخل بسته

3- راحتی در کاربرد ، حتی با دست های مرطوب

4- دوام بالای بسته بندی در داخل کیف و شرایط مختلف

5- با صرفه و بهینه بدلیل ابعاد مناسب دستمال

6- جذب بیشتر رطوبت به دلیل جنس دستمال

7- استفاده تا آخرین برگ دستمال ، بدون کمترین آلودگی


منبع: برگ نیکی رساننظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1544 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

سفیرمال  class=
گروه ورزش مارکتینگ مجموعه انقلاب  class=

چگونه خود را از خطر ابتلا به آنفولانزا ایمن کنیم؟

هر کس بامراعات بهداشت قادر است از لحاظ جسمانی ، روانی و اجتماعی در وضع مناسبی قرار گرفته و وظیفه ای را که نسبت به خود و افراد خانواده و جامعه خود دارد به خوبی ادا کند.