سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان افتتاح شد کد مطلب : 1810 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان افتتاح شد

سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان و دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، نماینده ولی فقیه در هرمزگان ، استاندار و جمعی از مدیران و مقامات وزارتی و استانی شنبه شب در بندرعباس افتتاح شد.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند به نقل از خبرگزاری ایرنا،سیزدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان در 441غرفه و حضور در مجموع 670 ناشر یا نمایندگی با عرضه 66 هزار عنوان کتاب تا شانزده بهمن در محل دائمی نمایشگاه ها واقع در سه راه جهانبار بندرعباس برپا است.

در این دوره از نمایشگاه کتاب هرمزگان 53 ناشر خارجی از 14 کشور مختلف از جمله آلمان ،انگلیس ،چین و روسیه با 10 هزار عنوان کتاب حضور دارند.

پس از تهران ،هرمزگان نخستین استانی است که میزبان ناشران خارجی در نمایشگاه کتاب است.

براساس اعلام اداره کل ارشاد هرمزگان کتاب ها و محصولات مکتوب در سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان با تخفیف 30 درصد عرضه می شود.

همشهریان جهت استفاده از یارانه می باید به بانک مستقر در نمایشگاه مراجعه و با ارائه کارت ملی نسبت به تهیه بن خرید کتاب اقدام و سپس هنگام خرید کتاب نیز از 10 درصد تخفیف ناشر نیز بهره مند شوند که در مجموع 30 در صد را شامل می شود.

در دوازدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان که دی ماه سال گذشته در بندرعباس برگزار شد ،بر اساس اعلام رسمی ،مردم 13میلیارد و 500میلیون ریال کتاب با استفاده از بن کارت یارانه ای و یا به طور آزاد کتاب خریداری کردند که 900میلیون ریال آن به صورت تخفیف 20درصدی توسط دولت پرداخت شد.

 

منبع: ایرنابرنامه مطالعات هفتگی

برنامه مطالعاتی ویژه دانش آموزان که توسط مهندس جلال سلیمی مشاور برتر مدارس تدوین شده است در سایت میم قابل دسترس است.


برنامه مطالعات هفتگی پیشرو ویژه پایه دوازدهم ریاضی - 26 مرداد الی 1 شهریور

برنامه مطالعاتی هفتگی پیشرو ویژه رشته ریاضی را دریافت کنید.


انتخاب مسیر درست چالش هر روزه ما در زندگی

چگونه زندگی کردن و این که در زندگی چه مسیری را پیش بگیریم همگی وابسته به انتخاب ما خواهد بود.نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1262 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

بازی استوژیت تخفیف 20%  class=
برنامه درسی ویژه دوازدهمی ها  class=
روش های موثر یادگیری در کلاس درس  class=
مجتمع شایستگان رازی  class=

سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان افتتاح شد

سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان و دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، نماینده ولی فقیه در هرمزگان ، استاندار و جمعی از مدیران و مقامات وزارتی و استانی شنبه شب در بندرعباس افتتاح شد.