سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

دبیرستان دوره اول روشنگران کد مطلب : 1873 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

دبیرستان دوره اول روشنگران

در سال 1378 با مطالعه در خصوص نقاط قوت و ضعف دبیرستان های دخترانه،دبیرستان دخترانه روشنگران در منطقه 3 بر اساس برنامه ریزی مدون تاسیس و راه اندازی گردید.

. . . . . . . . . . . . .

در سال 1378 با مطالعه در خصوص نقاط  قوت و ضعف دبیرستان های دخترانه،دبیرستان دخترانه روشنگران در منطقه 3 بر اساس برنامه ریزی مدون و استراتژی برنامه ریزی، همراه با انظباط آموزشی و نظارت مستمر بر روند پیشرفت دانش آموزان تاسیس و راه اندازی گردید.سال 1378 سال توسعه واحدهای آموزشی بود.از آن جمله تحویل مجتمع آداب دبی در کشور امارات در تابستان 1378 و اداره امور مجتمع در دو سال تحصیلی 1378 و 1379 تجربه بسیار ارزشمندی برای موسسین بود. 

موفقیت روشنگران مساوی است با : هدفمندی + برنامه ریزی + نظم در اجرا

مدرسه روشنگران دوره اول دارای یک سایت به آدرس www.roshangaran.org با محتوای خوب و مناسب است که درباره برنامه های مدرسه بصورت هدفمند به اجرا درآمده است.

قسمت های مختلف سایت شامل:

موفقیت ها، بخش آموزشی، پژوهشی و پرورشی می باشد که هرکدام شامل زیر مجموعه های مختلفی می باشد.

  

این مدرسه همچنین ثبت نام اینترنتی خود را آغاز کرده و دانش آموزان می توانند از طریق مراجعه به وب سایت دبیرستان و تکمیل فرم، ثبت نام خود را انجام دهند.


منبع: مدرسه روشنگراننظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1923 را در این کادر وارد کنید:

   آقای والدین
مدیریت عالی کادر مجرب مشاور خاص محیط امن


   خانم مادر دانش اموز
به نظر من مدرسه خيلي خوبي است بي نظير است فكر ميكنم مشابه اين مدرسه نداريم هم معلم هاي خيلي خوبي دارد واز لحاظ علمي قوي است هم از لحاظ اخلاقي انظباتي ومحيط سالمي دارد من كه دخترم ان جاست خيلي راضي هستم


   آقای بازدید کننده سایت
بنظرم مدرسه خوبی و رضایت بخشی نیست .و خیلی معمولیه


   خانم بازدیدکننده سایت
سلام اگه من انتقاد ها رو دیده بودم ثبت نام نمی کردم


   خانم بازدید کننده سایت
من از دبیر زیست و ادبیات راضی بودم و به نظرم به طور کلی خوب نبود


همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

چگونه شاگرد اول شویم؟  class=
گروه ورزش مارکتینگ مجموعه انقلاب  class=

دبیرستان دوره اول روشنگران

در سال 1378 با مطالعه در خصوص نقاط قوت و ضعف دبیرستان های دخترانه،دبیرستان دخترانه روشنگران در منطقه 3 بر اساس برنامه ریزی مدون تاسیس و راه اندازی گردید.