سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مشکل ناشران برای حمل کتاب در جاده تهران-قم کد مطلب : 2183 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

مشکل ناشران برای حمل کتاب در جاده تهران-قم

فرمانده پلیس راه غرب استان تهران گفت: مسئولان نمایشگاه تاکنون هیچ جلسه ای را برای حل تردد کامیون های حمل کتاب باپلیس راه و اداره کل راه و شهرسازی استان برگزار نکردند و پلیس راه اجازه تردد این کامیون ها را نمی دهد.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، به نقل از خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان،ناشران به دلیل ممنوعیت ورود کامیون به عوارضی تهران_قم برای حمل کتاب ها و وسایل خود دچار مشکل شدند.

سرهنگ حسن رضا میرزایی رئیس پلیس راه غرب استان تهران در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان در خصوص نحوه تردد کامیون های حمل بار نمایشگاه کتاب از اتوبان تهران-قم گفت: مسئولان نمایشگاه تاکنون جلسه ای برای هماهنگی و تردد برگزار نکرده اند.

وی افزود:براساس قانون ورود کامیون به اتوبان و آزاد راه ها ممنوع است و پلیس از تردد این گونه خودروها جلوگیری می کند.

رئیس پلیس راه غرب استان تهران در ادامه بیان کرد: در صورتی که کامیونی وارد اتوبان شده و تصادفی را رقم بزند در هر صورت به علت تخلف ورود ممنوع مقصر شناخته می شود.

وی درباره تمهیدات ترافیکی نمایشگاه کتاب گفت: با توجه به برگزاری نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب تیم های ویژه پلیس راه در مسیرهای منتهی به نمایشگاه مستقر می شوند.

رضا میرزایی با اشاره به این که تردد کامیون های حامل کتاب از آزاد راه تهران- قم ممنوع است تاکید کرد: مسئولان نمایشگاه تاکنون هیچ جلسه ای را برای حل این مشکل باپلیس راه و اداره کل راه و شهرسازی استان برگزار نکردند،ضمن این که ما مجری قانون هستیم و برای تامین امنیت مردم و رانندگان از تردد کامیون در این جاده جلوگیری می کنیم.

به گفته میرزایی مسئولان نمایشگاه باید پیش از این به فکر رفع این معضل می افتادند.


منبع: خبرگزاری میزانهر چه مشکل پیچیده تر، راه حل ساده تر

راهکار درست برای حل کردن مشکلات چیست؟باید با شرایط سخت و مشکلات دشوار چطور روبه رو شویم؟


برنامه مطالعات هفتگی پیشرو ویژه پایه دوازدهم ریاضی و تجربی - 5 الی 11 مرداد

برنامه مطالعاتی پایه دوازدهم گروه ریاضی و تجربی پیشرو را از اینجا دریافت کنید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید.


برنامه مطالعات هفتگی پیشرو ویژه پایه دوازدهم تجربی - 12 الی 18 مرداد

برنامه مطالعاتی هفتگی پیشرو ویژه رشته تجربی را دریافت کنید.


نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1927 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

بازی استوژیت تخفیف 20%  class=
برنامه درسی ویژه دوازدهمی ها  class=
روش های موثر یادگیری در کلاس درس  class=
مجتمع شایستگان رازی  class=

مشکل ناشران برای حمل کتاب در جاده تهران-قم

فرمانده پلیس راه غرب استان تهران گفت: مسئولان نمایشگاه تاکنون هیچ جلسه ای را برای حل تردد کامیون های حمل کتاب باپلیس راه و اداره کل راه و شهرسازی استان برگزار نکردند و پلیس راه اجازه تردد این کامیون ها را نمی دهد.