سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

طرح شهاب مکمل مدارس تیزهوشان (سمپاد) است کد مطلب : 22 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

طرح شهاب مکمل مدارس تیزهوشان (سمپاد) است

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان با اشاره به بحث کیفیت بخشی آموزش در مدارس سمپاد گفت: طرح شهاب تکمیل کننده ی این مدارس است و با اجرای درست آن هیچ دانش آموزی از استعداد یابی جا نمی ماند.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

توصیه ویژه: برنامه مطالعه درسی هفتگی
توصیه می‌کنیم برنامه مطالعاتی و برنامه درسی جدید و به روز را در سایت مرکز پیشرفت و هدایت تحصیلی میم ببینید. در «میم»، به صورت هفتگی با ویدئو و متن تکالیف روزانه و برنامه درسی مطالعاتی برای پایه های مختلف در دسترس شما قرار دارد.

. . . . . . . . . . . . .

شنبه 23 فروردین 1393 

به گزارش خبرنگار پانا به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، حسین شجاعی با بیان سابقه تشکیل این مرکز،گفت: با اضافه شدن المپیاد زمین شناسی و در آینده المپیاد جغرافی به مجموعه، تقریبا در تمام زمینه ها دانش آموزان استعدادیابی می شوند.

وی برگزاری جشنواره های خوارزمی را از نقاط برجسته ی مرکز عنوان کرد و گفت: دانش آموزان با ارایه‌ی طرح‌های با کیفیت دانشگاهی، انتخاب و داوری را برای ما بسیار دشوار ساخته اند.

شجاعی یکسان سازی کیفیت آموزش در مدارس سمپاد را اصلی مهم و اساسی خواند و اظهار داشت: باید شرایط را برای پذیرش این دانش‌آموزان در سطوح مختلف دانشگاهی هموار سازیم تا آسیب فرارمغزها به حداقل برسد.

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان با بیان این که طرح شهاب، مکمل مدارس سمپاد است افزود: با اجرای صحیح این طرح تمام دانش آموزان از دوره‌ی ابتدایی استعدادیابی می شوند و می‌توان با آسیب شناسی نقاط ضعف آن بحث کیفیت بخشی آموزش را در این مدارس تقویت کنیم.

 

کلمات کلیدی: وزارت آموزش و پرورش | دانش پژوهان جوان | مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان | جشنواره خوارزمی | المپیاد  


منبع: خبرگزاری پانا
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1513 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مدرسه سلام ایران زمین  class=
مدرسه سلام گلبانگ   class=
مدرسه سلام فرجام  class=

طرح شهاب مکمل مدارس تیزهوشان (سمپاد) است

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان با اشاره به بحث کیفیت بخشی آموزش در مدارس سمپاد گفت: طرح شهاب تکمیل کننده ی این مدارس است و با اجرای درست آن هیچ دانش آموزی از استعداد یابی جا نمی ماند.