سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مسابقه شماره 5  - تیزلندی های پذیرفته شده در آزمون تیزهوشان یا نمونه دولتی (نهم به دهم) کد مطلب : 2548 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

مسابقه شماره 5 - تیزلندی های پذیرفته شده در آزمون تیزهوشان یا نمونه دولتی (نهم به دهم)

اینجا هستید: سرزمین تیزهوش ها
در مسابقه شماره 5 سرزمین تیزهوش ها به قید قرعه به 6 نفر از پذیرفته شدگان در آزمون های تیزهوشان یا نمونه دولتی در پایه های هفتم و دهم هدیه ای تقدیم می شود.

توصیه ویژه: برنامه مطالعه درسی هفتگی
توصیه می‌کنیم برنامه مطالعاتی و برنامه درسی جدید و به روز را در سایت مرکز پیشرفت و هدایت تحصیلی میم ببینید. در «میم»، به صورت هفتگی با ویدئو و متن تکالیف روزانه و برنامه درسی مطالعاتی برای پایه های مختلف در دسترس شما قرار دارد.

. . . . . . . . . . . . .

سرزمین تیزهوش ها در مسابقه شماره 5 به پذیرفته شدگان در آزمون های تیزهوشان یا نمونه دولتی به قید قرعه هدیه میده

این موفقیت رو به همه شما تیزلندی های نازنین تبریک میگیم و امیدواریم که موفقیت شما روز افزون باشه.

 

هلینا بذرگر - پذیرفته شده در آزمون نمونه دولتی مهدی بقال زاده محمدی - پذیرفته شده در آزمون نمونه دولتی امیرحسین صادقی - پذیرفته شده در آزمون نمونه دولتی رضا نقی بیرانوند - پذیرفته شده در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی متین فلاحی - پذیرفته شده در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی کوثر پاشایی - پذیرفته شده در آزمون نمونه دولتی زهرا حشمتی - پذیرفته شده در آزمون نمونه دولتی ایلیا لاری مجرد - پذیرفته شده در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی محمد سینا خانبابازاده - پذیرفته شده در آزمون نمونه دولتی علیرضا معارفوند - پذیرفته شده در آزمون تیزهوشان علیرضا پارسا نژاد - پذیرفته شده در آزمون نمونه دولتی امیر رضا اخروی محبی -پذیرفته شده در آزمون نمونه دولتی حمید انصاری - پذیرفته شده در آزمون نمونه دولتی مهسا کتانی - پذیرفته شده در آزمون نمونه دولتی محمد حسین موسوی - پذیرفته شده در آزمون تیزهوشان 1 نیکتا آقا بزرگی - پذیرفته شده در آزمون مونه دولتی پریا امین پور - پذیرفته شده در آزمون نمونه دولتی علیرضا زاهدی - پریا امین پور - پذیرفته شده در آزمون نمونه دولتی سید امیرعلی امامی - پذیرفته شده در آزمون نمونه دولتی مهدیه سیفی - پذیرفته شده در آزمون تیزهوشان یاسین هلیل بختیاری پذیرفته شده در آزمون نمونه دولتی علیرضا پیروزی - پذیرفته شده در آزمون نمونه دولتی زهرا سادات موسوی میاندشتی - پذیرفته شده در آزمون نمونه دولتی سید پاکان حاجی میرصادقی - پذیرفته شده در آزمون نمونه دولتی

نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1588 را در این کادر وارد کنید:

   خانم بازدید کننده سایت
مسابقه ششم چیه دیگه:/

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
مسابقه شماره 5 تمدید شده


   آقای بازدیدکننده سایت
باور کنید من شرکت کردم چرا نیستم من:/لطلاعات رو هم بهتون ارسال کردم و شما هم دیدید.لطفا چک کنید افرادی رو که فرستادند.

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
مسابقه ششم هم ادامه همین مسابقه است.


   خانم بازدیدکننده سایت
سلام.جواب معما رو اشتباه نوشتید😰😰


   آقای بازدیدکننده سایت
سلام.این دوستان که عکس شون رو زدید چه جوریه قضیه اش?افرادی اند که تو مسابقه شماره پنج شرکت کردند?اخه من هم قبول شدم و شرکت کردم در مسابقه،اما خبری از عکس و نام ام در اینجا نیست

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
اطلاعاتتون رو به @chtizland کانال بفرستید.


   خانم نوشادی
سلام ببخشید من از این مسابقه اطلاعی نداشتم میشه دوباره برگزار کنین؟؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
در کانال تلگرام ما عضو شوید اطلاع رسانی خواهد شد.
هفته آینده نیز ممکن است این مسابقه تکرار شود.


   خانم ریحانه زارع
آفرین به این همه تلاش👏👏👏👏


همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مدرسه نیکو  class=
مدرسه درخشان  class=
مدرسه سلام همت  class=
در چه شرایطی از معلم خصوصی استفاده کنیم؟  class=
خرید اینترنتی از کتابم کو  class=

مسابقه شماره 5 - تیزلندی های پذیرفته شده در آزمون تیزهوشان یا نمونه دولتی (نهم به دهم)

در مسابقه شماره 5 سرزمین تیزهوش ها به قید قرعه به 6 نفر از پذیرفته شدگان در آزمون های تیزهوشان یا نمونه دولتی در پایه های هفتم و دهم هدیه ای تقدیم می شود.