سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

برگزاری آزمون تیزهوشان 18 و 19 اردیبهشت ماه در اردبیل کد مطلب : 29 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

برگزاری آزمون تیزهوشان 18 و 19 اردیبهشت ماه در اردبیل

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: آزمون تیزهوشان برای راهیابی به مدارس استعدادهای درخشان روزهای 18 و 19 اردیبهشت ماه سال جاری در اردبیل برگزار می‌شود.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

توصیه ویژه: برنامه مطالعه درسی هفتگی
توصیه می‌کنیم برنامه مطالعاتی و برنامه درسی جدید و به روز را در سایت مرکز پیشرفت و هدایت تحصیلی میم ببینید. در «میم»، به صورت هفتگی با ویدئو و متن تکالیف روزانه و برنامه درسی مطالعاتی برای پایه های مختلف در دسترس شما قرار دارد.

. . . . . . . . . . . . .

طوس احمدی حصار در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار داشت: این آزمون تیزهوشان در دو روز متوالی برای راهیابی دانش‌آموزان از پایه ششم ابتدایی به دوره اول متوسطه و همچنین از مقطع سوم راهنمایی به اول متوسطه سال دوم برگزار شده و شرکت‌کنندگان می‌توانند کارت ورود به جلسه خود را به شکل اینترنتی دریافت کنند.

وی خاطرنشان کرد: آزمون تیزهوشان 9 صبح روز پنجشنبه و همچنین روز جمعه 18 و 19 اردیبهشت ماه در اردبیل برگزار می‌شود تا از بین داوطلبان بهترین نفرات برگزیده شده و در مدارس استعدادهای درخشان استان اردبیل تحصیل کنند.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل در مورد امتحانات نهایی و عادی دانش‌آموزان در خرداد سال 93 گفت: امتحانات دانش‌آموزان از 27 اردیبهشت ماه آغاز شده و تا 21 خرداد ماه ادامه می‌یابد که امتحانات هماهنگ کشوری در زمان‌های تعیین شده برگزار می‌شود.

احمدی حصار یادآور شد: برای سال اول متوسطه امتحان هماهنگ کشوری 11 خرداد ماه ساعت 8 صبح در درس ریاضی انجام می‌شود و برای سال دوم متوسطه نیز آزمون ادبیات فارسی به صورت هماهنگ کشوری 13 خرداد ماه برگزار می‌‌شود.

این مسئول تصریح کرد: به دلیل تقارن بازی‌های جام جهانی با امتحانات خرداد ماه آموزش و پرورش تصمیم گرفت تا امسال در تمامی مقاطع تحصیلی آزمون‌های خود را قبل از آغاز بازی‌ها تا 21 خرداد ماه به اتمام برساند تا دانش‌آموزان با فراغ بال بیشتر در امتحانات نهایی خود شرکت کرده و با موفقیت این آزمون‌ها را سپری کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل ادامه داد: زمان امتحانات نهایی پیش دانشگاهی 28 اردیبهشت ماه تا چهارم خرداد ماه تعیین شده تا دانش‌آموزان در این فاصله زمانی بتوانند در آزمون نهایی شرکت کنند.

احمدی حصار به دانش‌آموزان توصیه کرد در روزهای امتحان 15 دقیقه زودتر از موعد آزمون در مدرسه حضور پیدا کنند و در امتحانات نهایی و کشوری کارت ورود به جلسه را به همراه داشته باشند.

وی افزود: از خانواده‌ها و اولیای دانش‌آموزان انتظار می‌رود در این ایام هر چه قدر می‌توانند از مسافرت و میهمانی‌ها پرهیز کنند تا دانش‌آموزان با دغدغه کمتر در آزمون‌ها شرکت کرده و امتحانات خرداد ماهشان را با موفقیت سپری کنند.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل تاکید کرد: در این ایام پایانی سال تحصیلی که در حقیقت آموزش و پرورش محصول خود را می‌چیند همه باید تلاش کنند تا محصول به دست آمده مفید و موثر باشد چرا که اگر آفتی گریبان این محصولات را بگیرد امکان بهره‌وری بالا بسیار اندک خواهد بود.

احمدی حصار در پایان سخنان خود به کنکوری‌ها نیز توصیه کرد با حفظ آرامش و همچنین استرس کمتر در این روزهای نزدیک به آزمون سراسری به مرور آموخته‌های خود بپردازند و از انباشت فراگیری مطالب پرهیز کنند.

 

کلمات کلیدی: مدارس استعدادهای درخشان | اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل | وزارت آموزش و پرورش 


منبع: خبرگزاری فارسنظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1151 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

تخفیف کتابم کو  class=
علامه طباطبایی  class=
شایستگان رازی  class=
مدرسه سلام فرجام  class=

برگزاری آزمون تیزهوشان 18 و 19 اردیبهشت ماه در اردبیل

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: آزمون تیزهوشان برای راهیابی به مدارس استعدادهای درخشان روزهای 18 و 19 اردیبهشت ماه سال جاری در اردبیل برگزار می‌شود.