سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درج اخبار ناشران و نشر کتاب های جدید به صورت رایگان در سرزمین تیزهوش ها کد مطلب : 3073 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

درج اخبار ناشران و نشر کتاب های جدید به صورت رایگان در سرزمین تیزهوش ها

سرزمین تیزهوش ها، در بخش معرفی کتاب، اقدام به معرفی کتاب های منتشر شده ناشران (در حوزه کمک آموزشی و کودک و نوجوان) به صورت رایگان می کند.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

با خدمتی دیگر در خدمت ناشران محترم کمک آموزشی و کودک و نوجوان کشور هستیم. ناشران محترم می توانند جهت معرفی کتاب های تازه منتشر شده خود، با ارسال یک نسخه از کتاب به نشانی ما (در صفحه تماس با ما نشانی را مشاهده فرمایید)، نسبت به معرفی کتاب های منتشر شده خود به صورت رایگان اقدام نمایند. 

برای معرفی کتاب می توانید بروشور، فایل صوتی، فایل ویدئویی، متن، پوستر و ... را نیز ارسال کنید. هر نوع محتوای دیجیتال که با استاندارد های سرزمین تیزهوش ها منتطبق باشد به صورت رایگان در سایت معرفی و در معرض دید روزانه 10 تا 30 هزار بازدید کننده سایت (که همگی دانش آموز، اولیای دانش آموزان و معلمین و دبیران سراسر کشور هستند) قرار می گیرد. 

لطفاً برای هماهنگی و ارسال کتاب های خود، قبلاً با ما تماس بگیرید. علاوه بر روش های معمول تماس (که در صفحه تماس با ما) مشخص شده اند می توانید از طریق  @iTizland در تلگرام با ما در ارتباط باشید. 
نحوه نظارت والدین بر انجام تکالیف دانش آموزان ابتدایی

سوال مهم این است که آیا مداخله والدین در انجام تکالیف سبب افت تحصیلی خواهد شد یا این کار در سنین مختلف تاثیر متفاوتی دارد.


برنامه مطالعات هفتگی پیشرو ویژه پایه دوازدهم تجربی - 26 مرداد الی 1 شهریور

برنامه مطالعاتی هفتگی پیشرو ویژه رشته تجربی را دریافت کنید.


عوامل کاهش تمرکز در دانش آموزان

در دنیای امروز با توجه به هجوم ابزارهای الکترونیکی موضوع تمرکز حین یادگیری و مطالعه هر روز جدی تر می شود.


نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1497 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

بازی استوژیت تخفیف 20%  class=
برنامه درسی ویژه دوازدهمی ها  class=
روش های موثر یادگیری در کلاس درس  class=
مجتمع شایستگان رازی  class=

درج اخبار ناشران و نشر کتاب های جدید به صورت رایگان در سرزمین تیزهوش ها

سرزمین تیزهوش ها، در بخش معرفی کتاب، اقدام به معرفی کتاب های منتشر شده ناشران (در حوزه کمک آموزشی و کودک و نوجوان) به صورت رایگان می کند.