سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

افتتاح کتابخانه های تجهیز شده توسط خیرین در سراوان کد مطلب : 31 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

افتتاح کتابخانه های تجهیز شده توسط خیرین در سراوان

کتابخانه های دبیرستان تیزهوشان شهید بهشتی و دبیرستان شهید مطهری که به کمک خیرین تجهیز شده اند با حضور مسئولین افتتاح شدند.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

توصیه ویژه: برنامه مطالعه درسی هفتگی
توصیه می‌کنیم برنامه مطالعاتی و برنامه درسی جدید و به روز را در سایت مرکز پیشرفت و هدایت تحصیلی میم ببینید. در «میم»، به صورت هفتگی با ویدئو و متن تکالیف روزانه و برنامه درسی مطالعاتی برای پایه های مختلف در دسترس شما قرار دارد.

. . . . . . . . . . . . .

سه شنبه 16 اردیبهشت 1393

به گزارش سرویس آموزش و پرورش پانا، با حضور امام جمعه، فرماندار و مدیر آموزش و پرورش شهرستان سراوان کتابخانه دبیرستان تیزهوشان شهید بهشتی که توسط خیر کشوری، کاظم قلم چی تجهیز و تامین شده بود افتتاح گردید.

همچنین کتابخانه دبیرستان شهید مطهری نیز که به همت کاظم قلم چی و با اعتباری بالغ بر پنجاه میلیون ریال تجهیز و تامین شده است هم افتتاح گردید.

کلمات کلیدی مطلب:  دبیرستان شهید مطهری  دبیرستان تیزهوشان شهید بهشتی | دبیرستان تیزهوشان | تجهیزکتابخانه مدارس تیزهوشان سراوان


منبع: خبرگزاری پانانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1834 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مدرسه نیکو  class=
مدرسه درخشان  class=
مدرسه سلام همت  class=
خرید اینترنتی از کتابم کو  class=

افتتاح کتابخانه های تجهیز شده توسط خیرین در سراوان

کتابخانه های دبیرستان تیزهوشان شهید بهشتی و دبیرستان شهید مطهری که به کمک خیرین تجهیز شده اند با حضور مسئولین افتتاح شدند.