سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

برگزاری آزمون تیزهوشان در مدارس شهریار کد مطلب : 32 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

برگزاری آزمون تیزهوشان در مدارس شهریار

مدیر آموزش و پرورش شهرستان شهریار از برگزاری آزمون تیزهوشان در مدارس شهرستان شهریار خبر داد .
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

توصیه ویژه: برنامه مطالعه درسی هفتگی
توصیه می‌کنیم برنامه مطالعاتی و برنامه درسی جدید و به روز را در سایت مرکز پیشرفت و هدایت تحصیلی میم ببینید. در «میم»، به صورت هفتگی با ویدئو و متن تکالیف روزانه و برنامه درسی مطالعاتی برای پایه های مختلف در دسترس شما قرار دارد.

. . . . . . . . . . . . .

پنج شنبه 18 اردیبهشت 1393

علی ذبیحی در گفت و گو با خبرنگار پانا افزود : دانش آموزان داوطلب شهرستان شهریار طی 2 روز برای ورود به مدارس تیزهوشان به رقابت با یکدیگر می پردازند . وی افزود : آزمون ورودی دوره اول متوسطه تیزهوشان ،امروز صبح با حضور 2 هزار و 546 نفر دانش آموز ،شامل یک هزار و 479 نفر دانش آموز پسر و یک هزار و 67 نفر دانش آموز دختر در 6 حوزه امتحانی دخترانه و 8 حوزه امتحانی پسرانه در شهرستان برگزار شد . ذبیحی با اشاره به برگزاری آزمون ورودی متوسطه دوره دوم تصریح کرد : این آزمون نیز فردا نوزدهم اردیبهشت ماه با حضور 998 دانش آموز ،شامل 483 نفر دانش آ موز دختر و 515 نفر دانش آموز پسر برگزار خواهد شد . مدیر آموزش و پرورش شهرستان شهریار اظهار داشت : این آزمون در 4 حوزه امتحانی دخترانه و 4 حوزه امتحانی پسرانه در سطح شهرستان برگزار خواهد شد . وی ظرفیت پذیرش دانش آموزان را در دوره اول و دوم متوسطه 60 نفر دختر و 60 نفر پسر اعلام کرد .

کلمات کلیدی مطلب: آموزش و پرورش شهرستان شهریار 


منبع: خبرگزاری پانا
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1529 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مدرسه نیکو  class=
مدرسه درخشان  class=
مدرسه سلام همت  class=
خرید اینترنتی از کتابم کو  class=

برگزاری آزمون تیزهوشان در مدارس شهریار

مدیر آموزش و پرورش شهرستان شهریار از برگزاری آزمون تیزهوشان در مدارس شهرستان شهریار خبر داد .