سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

10 غذای سالم گروهی برای زمان ورزش کودکان کد مطلب : 3314 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

10 غذای سالم گروهی برای زمان ورزش کودکان

چیپس و بیسکویت را از برنامه غذایی کودکان حذف کنید و به جای آن ها، این غذاهای گروهی سالم را به بازی کودکان خود وارد کنید.

. . . . . . . . . . . . .

10 غذای سالم گروهی برای زمان ورزش کودکانزمانی که شش سال پیش پسرم را کلاس فوتبال ثبت نام کردم، نمی دانستم که چقدر هله هوله خواهد خورد. پس از چند ماه که دیدم پس از فوتبال، چقدر چیپس، پفک، کیک و بیسکویت می خورند، عصبانی و سردرگم شدم. چرا بازی فوتبال، ذلیلی برای خوردن این چیزها شده بود؟ چرا ورزش را با این هله هوله ها همراه می کردیم؟ و آیا من تنها کسی بودم که از این مسئله ناراحت بودم، به خصوص زمانی که بازی شنبه صبح درست قبل از ناهار برگزار می شد؟

بازدیدکننده عزیز، در فصل بعدی به مربی جدید درباره نگرانی ام درباره این غذاهای ناسالم گفتم و پرسیدم که آیا می توان میوه و آب را جایگزین کرد؟ او با اشتیاق موافقت کرد و گفت خوشحال است که بالاخره یک نفر در این باره صحبت کرد.

اکنون به والدین در سراسر کشور کمک می کنم تا فرهنگ میان وعده سالم را در جوامع خود ایجاد کنند.

بسیاری از مربیان از میان وعده گروهی لذت می برند. در این موارد، من میوه (یا سبزیجات) و آب را توصیه می کنم. آنها آب رسان و مغذی هستند و بیشتر کودکان هر روز آن ها را مصرف نمی کنند. میوه های تازه و سبزیجات معمولا برای کودکانی که حساسیت دارند، امن هستند. به علاوه، کودکان می توانند میان وعده بخورند و همچنان برای خوردن ناهار یا شام جا دارند.

این مطلب ادامه دارد ولی ادامه آن به شما نمایش داده نمی شود!
برای دیدن ادامه این مطلب  به صورت کامل باید عضو سایت باشید.  ادامه برخی مطالب سایت (از جمله این مطلب) فقط به اعضا نمایش داده می شود.
اگر قبلاً عضو شده اید و کد و رمز دارید، برای ورود اینجا کلیک کنید:
ورود اعضا

اگر عضو نشده اید، عضو شوید و به حدود 50 هزار عضو سایت بپیوندید. عضویت بسیار ساده است و در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.
برای عضویت در سایت کلیک کنیدنظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1829 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

موفقیت تحصیلی  class=
کابوس انجام تکالیف   class=
گروه ورزش مارکتینگ مجموعه انقلاب  class=

10 غذای سالم گروهی برای زمان ورزش کودکان

چیپس و بیسکویت را از برنامه غذایی کودکان حذف کنید و به جای آن ها، این غذاهای گروهی سالم را به بازی کودکان خود وارد کنید.