سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

برگزاری مراسم جشن به مناسبت گرامیداشت هفته معلم در  آموزشگاه تیزهوشان شهید بهشتی 1 کد مطلب : 36 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

برگزاری مراسم جشن به مناسبت گرامیداشت هفته معلم در آموزشگاه تیزهوشان شهید بهشتی 1

مراسم جشنی در تیزهوشان شهید بهشتی 1 برگزار شد.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

توصیه ویژه: برنامه مطالعه درسی هفتگی
توصیه می‌کنیم برنامه مطالعاتی و برنامه درسی جدید و به روز را در سایت مرکز پیشرفت و هدایت تحصیلی میم ببینید. در «میم»، به صورت هفتگی با ویدئو و متن تکالیف روزانه و برنامه درسی مطالعاتی برای پایه های مختلف در دسترس شما قرار دارد.

. . . . . . . . . . . . .

شنبه 20 اردیبهشت 1393

به گزارش سرویس خبر پانا، به مناسبت گرامیداشت هفته معلم و یاد و خاطره شهید مطهری مراسم جشنی با حضور مسیح اله سلطانی مدیر کل امور اجتماعی استانداری ، کاظمی مدیر کل سیاسی ، هاشم نژاد مشاور استاندار ،عبادی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ،سرگرد مظفری رئیس امور حمل و نقل پلیس راهور و جمعی از کارشناسان و معلمان در آموزشگاه تیز هوشان شهید بهشتی 1 آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان برگزار گردید .

در این مراسم پس از اجرای برنامه های متنوع توسط دانش آموزان عبادی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ضمن تبریک هفته معلم به جایگاه و منزلت معلم اشاره کرد و اظهار داشت : معلم کارگزار اصلی تعلیم و تربیت و روح نظام آموزشی هر کشور است .

در ادامه برنامه سلطانی و کاظمی نیز به مشکلات موجود در فضاهای آموزشی در ناحیه یک اشاره کردند و ابراز امیدواری نمودند با همکاری دستگاههای ذیربط بتوان مشکلات کمبود فضاها را به حداقل رساند .

در پایان مراسم از معلمان آموزشگاه توسط میهمانان ، با اهدا لوح یادبود و شاخه گل قددرانی به عمل آمد .
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1179 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مدرسه نیکو  class=
مدرسه درخشان  class=
مدرسه سلام همت  class=
در چه شرایطی از معلم خصوصی استفاده کنیم؟  class=
خرید اینترنتی از کتابم کو  class=

برگزاری مراسم جشن به مناسبت گرامیداشت هفته معلم در آموزشگاه تیزهوشان شهید بهشتی 1

مراسم جشنی در تیزهوشان شهید بهشتی 1 برگزار شد.