سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

3544 دانش‌آموز شهریاری در آزمون تیزهوشان شرکت کردند کد مطلب : 37 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

3544 دانش‌آموز شهریاری در آزمون تیزهوشان شرکت کردند

رئیس آموزش و پرورش شهریار از رقابت سه هزار و 544 دانش آموز دختر و پسر این شهرستان در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان خبر داد.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

توصیه ویژه: برنامه مطالعه درسی هفتگی
توصیه می‌کنیم برنامه مطالعاتی و برنامه درسی جدید و به روز را در سایت مرکز پیشرفت و هدایت تحصیلی میم ببینید. در «میم»، به صورت هفتگی با ویدئو و متن تکالیف روزانه و برنامه درسی مطالعاتی برای پایه های مختلف در دسترس شما قرار دارد.

. . . . . . . . . . . . .

یکشنبه 21 اردیبهشت 1393 

علی ذبیحی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری آزمون ورودی استعدادهای درخشان (سمپاد) اظهار داشت: داوطلبان ورود به مدارس تیزهوشان نیز طی دو روز در 22 حوزه انتخابیه در نقاط مختلف شهرستان شهریار به رقابت پرداختند.

این مسئول عنوان کرد: در مجموع سه هزار و 544 دانش آموز دختر و پسر شهریاری در دو مقطع دوره اول و دوم متوسطه در این آزمون شرکت کردند.

وی با ارائه آمار تفکیکی از تعداد دانش آموزان دختر و پسر گفت: این آزمون در مقطع دوره اول متوسطه با حضور هزار و 67 دانش آموز دختر در شش حوزه امتحانی و هزار و 479 پسر در هشت حوزه امتحانی برگزار شد، در دوره دوم متوسطه نیز 483 دانش آموز دختر و 515 پسر هر کدام به تفکیک در چهار حوزه امتحانی به راقبت پرداختند.

رئیس آموزش و پرورش شهریار متذکر شد: پس از تصحیح و بررسی برگه های آزمون، در نهایت 60 دانش آموز دختر و 60 پسر در مدارس تیز هوشان شهرستان پذیرفته خواهند شد.

گفتنی است؛ آزمون ورودی مدارس تیزهوشان در مقطع دوره اول متوسطه در تاریخ پنج شنبه 18 اردیبهشت و دوره دوم متوسطه در تاریخ جمعه 19 اردیبهشت ماه جاری در سراسر کشور برگزار شد.

کلمات کلیدی مطلب: آموزش و پرورش شهریار


منبع: خبرگزاری مهر
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1848 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مدرسه نیکو  class=
مدرسه درخشان  class=
مدرسه سلام همت  class=
در چه شرایطی از معلم خصوصی استفاده کنیم؟  class=
خرید اینترنتی از کتابم کو  class=

3544 دانش‌آموز شهریاری در آزمون تیزهوشان شرکت کردند

رئیس آموزش و پرورش شهریار از رقابت سه هزار و 544 دانش آموز دختر و پسر این شهرستان در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان خبر داد.