سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

نمایشگاه باز باران روحیه ملی اسلامی دانش آموزان را تقویت می کند کد مطلب : 386 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

نمایشگاه باز باران روحیه ملی اسلامی دانش آموزان را تقویت می کند

وزیر آموزش و پرورش با بیان این که نمایشگاه باز باران روحیه ملی اسلامی دانش آموزان را تقویت کند گفت: در راستای رسیدن به اقتصاد مقاومتی به همکاری سایر دستگاه ها نیازمند هستیم.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ، علی‌اصغر فانی با بیان این که یکی از سیاست‌هایی که وزارت آموزش و پرورش در دولت مدنظر قرار داده است، توسعه مشارکت با سایر نهادها است، اظهار داشت: اعتقاد داریم به دلیل گستردگی مخاطبان و به دلیل داشتن 13 میلیون دانش آموز، 26 میلیون پدر و مادر دانش آموز، یک میلیون همکار مسئولیت سنگینی بر روی دوش ماست.

وی با تاکید بر این که با 40 میلیون مخاطب مستقیم در ارتباط هستیم، اضافه کرد: وزارت آموزش و پرورش بزرگ‌ترین دستگاه کشور است و برای اداره 105 هزار مدرسه در سراسر کشور و 750 منطقه آموزشی قادر به انجام مسئولیت سنگین نیست و نیازمند توسعه و مشارکت سایر نهادهاست.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به برپایی نمایشگاه یار مهربان که کمک موثری به کتابخانه‌ها بوده است، تصریح کرد: استفاده از امکاناتی که با کمک شهرداری در این زمینه در اختیار مدارس ما قرار می‌گیرد، تاثیر فراوانی بر روی فرهنگ‌سازی دارد.

فانی با تاکید بر برپایی نمایشگاه باز باران می‌تواند روحیه ملی و اسلامی دانش آموزان را تقویت کند، گفت: در اقتصاد مقاومتی و همکاری شهرداری و مشارکت تولیدکنندگان در این راستا بسیار تاثیرگذار است و ما می‌توانیم الگوهای ایرانی اسلامی را به کسانی که آینده‌سازان کشور هستند، انتقال دهیم.

وی با بیان این که طراحی و الگوسازی می‌تواند نقش مهمی در شکل‌گیری دانش آموزان داشته باشد، افزود: تولیدکنندگان باید روی کیفیت ارائه محصولات و نمادها دقت کنند چرا که دانش آموزان از الگوها تاثیرگذاری بسیاری می‌گیرند.

وزیر آموزش و پرورش در پایان یادآور شد: امیدواریم بتوانیم با همکاری سایر نهادها نمایشگاه باز باران را در سراسر کشور به خصوص کلان‌شهرهای کشور برگزار کنیم.


منبع: باشگاه خبرنگاران جوانبرنامه مطالعات هفتگی پیشرو ویژه پایه دوازدهم تجربی - 26 مرداد الی 1 شهریور

برنامه مطالعاتی هفتگی پیشرو ویژه رشته تجربی را دریافت کنید.


برنامه مطالعات هفتگی متعادل ویژه پایه دوازدهم ریاضی - 12 الی 18 مرداد

برنامه مطالعاتی هفتگی متعادل ویژه رشته ریاضی را دریافت کنید.


برنامه مطالعات هفتگی متعادل ویژه پایه دوازدهم ریاضی - 19 الی 25 مرداد

برنامه مطالعاتی هفتگی متعادل ویژه رشته ریاضی را دریافت کنید.نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1485 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

بازی استوژیت تخفیف 20%  class=
روش های موثر یادگیری در کلاس درس  class=
مجتمع شایستگان رازی  class=

نمایشگاه باز باران روحیه ملی اسلامی دانش آموزان را تقویت می کند

وزیر آموزش و پرورش با بیان این که نمایشگاه باز باران روحیه ملی اسلامی دانش آموزان را تقویت کند گفت: در راستای رسیدن به اقتصاد مقاومتی به همکاری سایر دستگاه ها نیازمند هستیم.