سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

برج آزادی تهران میزبان برترین های مدارس تیزهوشان کد مطلب : 41 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

برج آزادی تهران میزبان برترین های مدارس تیزهوشان

اختتامیه دومین جشنواره فیلم کوتاه ˝سمپاد˝چهارشنبه گذشته در سالن اصلی برج آزادی تهران برگزار شد.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

توصیه ویژه: برنامه مطالعه درسی هفتگی
توصیه می‌کنیم برنامه مطالعاتی و برنامه درسی جدید و به روز را در سایت مرکز پیشرفت و هدایت تحصیلی میم ببینید. در «میم»، به صورت هفتگی با ویدئو و متن تکالیف روزانه و برنامه درسی مطالعاتی برای پایه های مختلف در دسترس شما قرار دارد.

. . . . . . . . . . . . .

شنبه 20 اردیبهشت 1393  

اختتامیه دومین جشنواره فیلم کوتاه مدارس استعدادهای درخشان در برج آزادی تهران:

خبرگزاری پانا، 160 فیلم به دبیرخانه جشنواره فیلم کوتاه مدارس استعدادهای درخشان شهر تهران ارسال شده بود که از آن میان به ترتیب فیلم های خط خطی، Blank، حکم آخر، حکمت تنهایی، ناگزیر، شورای عجیب عجوبه، کارگران، پدر و پسر، تنبیه و Dead School به عنوان 10 فیلم برتر برگزیده شدند.

بر اساس گزارش فوق: عوامل فیلم های "زمان" در بخش انیمیشن، "آش نذری" و "نشریه نمایشگاه" در بخش مستند، "Blank" و "حکمت تنهایی" در بخش فیلم برداری، "ناگزیر" و "کمپ معتادها" در بخش فیلم نامه، "حکم آخر" و "Dead school" در بخش تدوین، "Blank"، "خط خطی" و "شورای عجیب عجوبه" در بخش کارگردانی و "کارگرانگ"، "ناگزیر" و "شورای عجیب عجوبه" در بخش بازیگری مورد تقدیر قرار گرفته و در مجموع 30 تندیس در رشته های ذکر شده دریافت کردند.

شایان گفتن است: سایت جشنواره به همت گروه هنر مدارس علامه حلی به آدرس: honaroma.ir وظیفه بررسی و انتخاب فیلم ها را بر عهده داشت.

 

کلمات کلیدی: سمپاد | مدارس علامه حلی | برج آزادی تهران


منبع: خبرگزاری پانا
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1164 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مدرسه نیکو  class=
مدرسه درخشان  class=
مدرسه سلام همت  class=
خرید اینترنتی از کتابم کو  class=

برج آزادی تهران میزبان برترین های مدارس تیزهوشان

اختتامیه دومین جشنواره فیلم کوتاه ˝سمپاد˝چهارشنبه گذشته در سالن اصلی برج آزادی تهران برگزار شد.