سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

10 میان وعده برای ورزش های تیمی کودکان کد مطلب : 4344 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

10 میان وعده برای ورزش های تیمی کودکان

چیپس و کوکی ها را دور بریزید و در عوض این غذاهای سالم را جایگزین آنها کنید.

. . . . . . . . . . . . .

وقتی شش سال پیش پسرم را برای فوتبال ثبت نام کردم، در مورد غذاهای فاقد ارزش غذایی ای که به بچه ها می دادند نظری نداشتم. بعد از یک فصل که دیدم بعد از بازی به آنها کیک، کوکی، چیپس و آب میوه گیلاس می دهند، ناامید و گیج شدم. چرا بازی فوتبال باید باعث شود که به بچه ها دونات و آب گازدار بدهند؟ چرا ورزش را با غذاهای غیر مرتبط همراه کردیم؟ و آیا من تنها کسی بودم که از این موضوع شکایت داشتم به خصوص زمانیکه بازی ها یکشنبه صبح قبل از نهار بود؟

فصل بعد من به مربی جدیدمان نزدیک شدم، نگرانیم را نسبت به مواد غذایی ناسالمی که استفاده می شد ابزار کرده و خواستم اگر امکانش باشد از میوه و آب برای میان وعده های تیم استفاده کنیم. او مشتاقانه موافقت کرد و گفت که بسیار خوشحال است که در نهایت کسی در مورد این موضوع صحبت کرد.

حالا من به والدین در سراسر کشور کمک می کنم که یک فرهنگ میان وعده سالم تر در جوامعشان ایجاد کنند. من نمونه ایمیل های مربی و تیم، لیست های میان وعده و سایر منابع رایگانی را در Sports Snacktivism Handbook دارم.

اگرچه حذف کامل میان وعده های تیمی کار ساده ای نیست اما بعضی از مربیان از میان وعده پس از بازی لذت می برند. بنابراین در این موارد من از میوه (یا سبزیجات) و آب حمایت می کنم. آنها آبرسان، سبک و مغذی هستند و اکثر بچه ها در روز به اندازه کافی از آن استفاده نمی کنند. میوه های تازه و سبزیجات معمولا برای کودکان مبتلا به آلرژی غذایی مفید هستند. علاوه بر این، بچه ها می توانند میان وعده بخورند و زمانیکه به خانه می روند هنوز هم جا برای خوردن نهار و شام داشته باشند.

در این مقاله 10 ایده وجود دارد

این مطلب ادامه دارد ولی ادامه آن به شما نمایش داده نمی شود!
برای دیدن ادامه این مطلب  به صورت کامل باید عضو سایت باشید.  ادامه برخی مطالب سایت (از جمله این مطلب) فقط به اعضا نمایش داده می شود.
اگر قبلاً عضو شده اید و کد و رمز دارید، برای ورود اینجا کلیک کنید:
ورود اعضا

اگر عضو نشده اید، عضو شوید و به حدود 50 هزار عضو سایت بپیوندید. عضویت بسیار ساده است و در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.
برای عضویت در سایت کلیک کنید
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1874 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

سفیرمال  class=
گروه ورزش مارکتینگ مجموعه انقلاب  class=

10 میان وعده برای ورزش های تیمی کودکان

چیپس و کوکی ها را دور بریزید و در عوض این غذاهای سالم را جایگزین آنها کنید.