سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

خدمات سرزمین تیزهوش ها برای مدارس کد مطلب : 4599 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

خدمات سرزمین تیزهوش ها برای مدارس

یکی از بخش های پربازدید سرزمین تیزهوش ها بخش مدارس و صفحات مربوط به هر مدرسه می باشد که اطلاعاتی پیرامون ویژگی های آنها در اختیار مخاطبان قرار می دهد. در ادامه خدمات دیگر سرزمین تیزهوش ها برای مدارس محترم معرفی می شود.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

سرزمین تیزهوش ها وب سایتی است که در آن محتوا و منابع آموزشی مورد نیاز دانش آموزان مقاطع ششم تا یازدهم با محوریت ارائه ی محتوای آموزشی فعالیت می کند.

کتاب های آموزشی تیزهوشان، اخبار آموزشی، رویدادها، مشاوره‌ های تحصیلی، برنامه‌ ریزی درسی و محتوای آموزشی دیجیتال، انواع بانک‌ های اطلاعات مفید مانند لیست مدارس، بانک نمونه سوال و ... در کنار هزاران صفحه‌ ی مطالب آموزشی، تفریحی و سرگرمی ویژه‌ ی دانش‌ آموزان، سرزمین تیزهوش‌ ها را به مرجع آموزشی آنلاین تبدیل می‌ کند.

خدمات سرزمین تیزهوش ها برای مدارس محترم شامل موارد زیر می باشد:

 

- معرفی مدارس

بانک اطلاعات مدارس سرزمین تیزهوش ها، با هدف معرفی بهتر مدارس و ویژگی آنها به مخاطبان سایت، طراحی شده است. در این بخش اطلاعات مدارس شامل بخش های زیر می باشد:

اطلاعات تماس و مشخصات مدرسه، اطلاعات تکمیلی مدرسه، جدول شهریه ی مصوب مدارس، محل مدرسه روی نقشه، توضیحات و تصاویر مدرسه

در حال حاضر این خدمت برای مدارس رایگان است.

خدمات سرزمین تیزهوش ها برای مدارس

 

- تبلیغات مدارس

برای مدارس بسته های تبلیغاتی مختلفی در نظر گرفته شده است که مدارس می توانند با انتخاب مورد متناسب با هدفشان، بهترین گزینه را برای معرفی خدمات و محصولات خود انتخاب نمایند.

مدارس محترم می توانند برای مشاهده ی بسته های پیشنهادی سرزمین تیزهوش ها، ویژگی ها و تعرفه ی آنها به لینک زیر مراجعه نمایند.

خدمات سرزمین تیزهوش ها برای مدارس

 

- مدارس ویژه

با تکمیل فرم اطلاعات تکمیلی مدارس، ضمن معرفی بهتر امکانات مدرسه، نام مدرسه در لیست مدارس ویژه در منوی سمت راست تمام صفحات لیست مدارس دیده خواهد شد.

شما دوست عزیز می توانید برای ارتباط با بخش مدارس، در تلگرام به آی دی mtizland@پیام دهید.

 
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1687 را در این کادر وارد کنید:

   خانم غزاله رحیمی پور
عالی


   خانم ريحانه يوسفي
سلام


همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

بازی استوژیت تخفیف 20%  class=
مدرسه شایستگان رازی  class=
برنامه درسی ویژه دوازدهمی ها  class=
روش های موثر یادگیری در کلاس درس  class=

خدمات سرزمین تیزهوش ها برای مدارس

یکی از بخش های پربازدید سرزمین تیزهوش ها بخش مدارس و صفحات مربوط به هر مدرسه می باشد که اطلاعاتی پیرامون ویژگی های آنها در اختیار مخاطبان قرار می دهد. در ادامه خدمات دیگر سرزمین تیزهوش ها برای مدارس محترم معرفی می شود.