سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

دانش آموز ناحیه دو شیراز به عضویت تیم ملی المپیاد علمی فیزیک درآمد کد مطلب : 46 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

دانش آموز ناحیه دو شیراز به عضویت تیم ملی المپیاد علمی فیزیک درآمد

نشست هم اندیشی مشترک کارشناسان آموزش متوسطه، مدیران مدارس خاص دوره متوسطه اول و دوم با حضور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان در مرکز آموزشی استعداد های درخشان شهید بهشتی دوره دوم متوسطه دامغان برگزار شد.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

توصیه ویژه: برنامه مطالعه درسی هفتگی
توصیه می‌کنیم برنامه مطالعاتی و برنامه درسی جدید و به روز را در سایت مرکز پیشرفت و هدایت تحصیلی میم ببینید. در «میم»، به صورت هفتگی با ویدئو و متن تکالیف روزانه و برنامه درسی مطالعاتی برای پایه های مختلف در دسترس شما قرار دارد.

. . . . . . . . . . . . .

یکشنبه 25 خرداد 1393

به گزارش خبرگزاری پانا، این نشست با هدف تبیین برنامه هایآموزش متوسطه استعدادهای درخشان استان سمنان، ایجاد وحدت رویه در فعالیت های مدارس خاص، برنامه ریزی المپیاد ها و مشاوره ی المپیاد های علمی و هم اندیشی و تبادل تجربیات گردهمایی مدیران مدارس دوره اول دوم متوسطه شاهد و تیزهوشان و نمونه دولتی به اجرا درآمد.

حسین فولادیان معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان ضمن اعلام موفقیت های آموزش متوسطه در سطح استان خطاب به مدیران مدارس خاص، گفت: هیچ اتفاقی بدون خرد جمعی و نگاه جمعی در زمینه ی تغییر و تحول مسائل آموزشی نخواهد افتاد.

وی افزود: اساس تغییر و تحول در نظام آموزشی مدیران هستند و ادامه داد:نگاه مدیران باید همسو با یکدیگر باشد، اگر نگاه و باور خدمت باشد حتما ما به سر منزل مقصود خواهیم رسید.

کلمات کلیدی مطلب: اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان | المپیاد علمی فیزیک| آموزش و پرورش | المپیاد


منبع: خبرگزاری پانا
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1178 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مدرسه نیکو  class=
مدرسه درخشان  class=
مدرسه سلام همت  class=
در چه شرایطی از معلم خصوصی استفاده کنیم؟  class=
خرید اینترنتی از کتابم کو  class=

دانش آموز ناحیه دو شیراز به عضویت تیم ملی المپیاد علمی فیزیک درآمد

نشست هم اندیشی مشترک کارشناسان آموزش متوسطه، مدیران مدارس خاص دوره متوسطه اول و دوم با حضور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان در مرکز آموزشی استعداد های درخشان شهید بهشتی دوره دوم متوسطه دامغان برگزار شد.