سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

معلمان مولف و نویسنده دست به قلم شوند کد مطلب : 488 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

معلمان مولف و نویسنده دست به قلم شوند

مدیرعامل انتشارات مدرسه از معلمان مولف که دست به قلم دارند، برای ارسال آثار به دفتر انتشارات مدرسه دعوت به عمل آورد.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

سید احمد حسینی در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا، گفت: مسئولیت بسته آموزشی از طریق سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی به عهده انتشارات مدرسه گذاشته شده است.

وی ادامه داد: برنامه درسی که تهیه می شود یکی از اجزای کتاب درسی محسوب خواهد شد که در کنار آن باید اجزایی وجود داشته باشد تا بتواند مطالب کتاب درسی را برای تدریس بهتر ارائه کند.

حسینی اشاره کرد: برای فهم بیشتر مطالب به دانش آموزان توزیع کتاب های کمک آموزشی و لوحه های فشرده به انتشارت مدرسه سپرده شده است.

مدیرعامل انتشارات مدرسه تصریح کرد: در فضای بسیار خوبی که انتشارات مدرسه در اختیار دارد معلمان مولف می توانند آثار خود را به ثبت برسانند.

وی عنوان کرد: از خبرگزاری پانا خواستارم که با اطلاع رسانی مناسب از همکاران فرهنگی که اهل قلم و نوشت هستند، دعوت کند تا برای ارسال آثار به انتشارات مدرسه بیایند.

حسینی اضافه کرد: انتشارات مدرسه به دنبال معلمان مولف است تا از آن ها برای همکاری با این موسسه دعوت کند.

مدیرعامل انتشارات مدرسه بیان کرد: پس از ارسال آثار معلمان مولف به دفتر انتشارات مدرسه، کتاب های علمی آن ها به نام همان استان در استان معلمان مولف و یا در سطح ملی چاپ خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون 15 استان آثار معلمان مولف خود را فرستادند که 4 استان کتاب خود را چاپ کرده اند.

حسینی معتقد است باید از زاویه های مختلف آموزش و پرورش را دید در این صورت مسایل این وزارت خانه کارشناسی شده و با همفکری و ایجاد هماهنگی بین اجزای این دستگاه یگیری خواهد شد.

وی ادامه داد: در این راستا اهداف آموزش و پرورش محقق می شود چراکه در سند تحول بنیادین ارتباط بین اجزای دستگاه آموزش و پرورش آورده شده تا با حل مشکلات، آموزش و پرورش جلو رود.

 


منبع: خبرگزاری پانانحوه نظارت والدین بر انجام تکالیف دانش آموزان ابتدایی

سوال مهم این است که آیا مداخله والدین در انجام تکالیف سبب افت تحصیلی خواهد شد یا این کار در سنین مختلف تاثیر متفاوتی دارد.


قوانین انتخاب رشته کنکور سراسری و حقوق داوطلب

هر داوطلب کنکور برای انتخاب رشته حقوقی دارد که با اشراف به آن می تواند برای بهترین امکان قبولی در دانشگاه ها از این حقوق استفاده نماید.


انتخاب مسیر درست چالش هر روزه ما در زندگی

چگونه زندگی کردن و این که در زندگی چه مسیری را پیش بگیریم همگی وابسته به انتخاب ما خواهد بود.


نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1917 را در این کادر وارد کنید:

   آقای محمد حاتمی
اینجانب با 24سال سابقه تدریس در دوره ابتدایی اقدام به نگارش کتابی درباره آموزش مفاهیم هندسه در دوره ابتدایی نموده ام که با نگاهی نو و آموزشی پاسخگوی هرگونه ابهامات و سوالات آموزگاران میباشد.برای ارسال آن به انتشارات مدرسه و چاپ آن باید چکار کنم؟


همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

بازی استوژیت تخفیف 20%  class=
روش های موثر یادگیری در کلاس درس  class=
مجتمع شایستگان رازی  class=

معلمان مولف و نویسنده دست به قلم شوند

مدیرعامل انتشارات مدرسه از معلمان مولف که دست به قلم دارند، برای ارسال آثار به دفتر انتشارات مدرسه دعوت به عمل آورد.