سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

سفارش چاپ 200 عنوان کتاب سال تحصیلی 96ـ95 کد مطلب : 493 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

سفارش چاپ 200 عنوان کتاب سال تحصیلی 96ـ95

در هفتمین مرحله از طرح ˝سازمان و یک روز با درهای باز˝ مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی چگونگی آماده سازی دست نویس های معلمان و مولفان برای چاپ را توضیح داد .
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا، هفتمین مرحله از طرح "سازمان و یک روز با درهای باز" با هدف ایجاد پل ارتباطی بین مربیان و مولفان به منظور آشنایی با فرآیند تدوین، تالیف، اعتبارسنجی، ویراستاری، صفحه‌آرایی، تولید، چاپ و توزیع کتاب‌های درسی امروز 9شهریورماه با حضور معاونان پژوهش و برنامه‌ریزی مناطق آموزش و پرورش شهر تهران در سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی برگزار شد.

دراین بخش لیدا نیک‌روش مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی چگونگی آماده‌سازی دست‌نویس‌های معلمان و مولفان برای چاپ را توضیح داد و افزود: کتاب‌های سال تحصیلی 95ـ94 آماده شده است و بیش از 200 عنوان کتب‌ سال تحصیلی 96ـ95 نیز برای چاپ سفارش داده شده است.

بازدیدکنندگان از بخش‌های حروف‌چینی، صفحه‌آرایی،‌ نمونه‌خوانی کتاب‌ها با متن اصلی، تصویرسازی، گرافیک و عکاسی کتاب‌ها بازدید کردند.

نیک‌روش در این قسمت خاطر نشان کرد: برای تصویر کتاب درسی ممکن است 20 تا 30 تصویر ایجاد شود تا مولف کتاب یکی از آنها را برای کتاب انتخاب کند.

وی ادامه داد: درصد زیادی از این کارها در بیرون این دفتر انجام شده و از هنرمندان استان‌های مختلف نیز برای همکاری دعوت می‌شود.

در پایان این دیدار معاونان پژوهش و برنامه‌ریزی مناطق مختلف آموزش و پرورش شهر تهران با حجت‌الاسلام و المسلمین محی‌الدین بهرام محمدیان معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی دیدار کردند.

 


منبع: خبرگزاری پانابرنامه مطالعات هفتگی پیشرو ویژه پایه دوازدهم تجربی - 19 الی 25 مرداد

برنامه مطالعاتی هفتگی پیشرو ویژه رشته تجربی را دریافت کنید.


هر چه مشکل پیچیده تر، راه حل ساده تر

راهکار درست برای حل کردن مشکلات چیست؟باید با شرایط سخت و مشکلات دشوار چطور روبه رو شویم؟


برنامه مطالعات هفتگی متعادل ویژه پایه دوازدهم تجربی - 12 الی 18 مرداد

برنامه مطالعاتی هفتگی متعادل ویژه رشته تجربی را دریافت کنید.


نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1684 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

بازی استوژیت تخفیف 20%  class=
برنامه درسی ویژه دوازدهمی ها  class=
روش های موثر یادگیری در کلاس درس  class=
مجتمع شایستگان رازی  class=

سفارش چاپ 200 عنوان کتاب سال تحصیلی 96ـ95

در هفتمین مرحله از طرح ˝سازمان و یک روز با درهای باز˝ مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی چگونگی آماده سازی دست نویس های معلمان و مولفان برای چاپ را توضیح داد .