سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

کلوپ مادران با موضوع فرزندپروری کد مطلب : 5388 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

کلوپ مادران با موضوع فرزندپروری

اینکه چگونه باید با فرزندانمان ارتباط داشته باشیم و صدای آنان رابشنویم،موضوع بحث فرزندپروری است. کلوپ مادران با موضوع فرزندپروری را از این قسمت بشنوید.

توصیه ویژه: برنامه مطالعه درسی هفتگی
توصیه می‌کنیم برنامه مطالعاتی و برنامه درسی جدید و به روز را در سایت مرکز پیشرفت و هدایت تحصیلی میم ببینید. در «میم»، به صورت هفتگی با ویدئو و متن تکالیف روزانه و برنامه درسی مطالعاتی برای پایه های مختلف در دسترس شما قرار دارد.

. . . . . . . . . . . . .

 

 

 

کلمات کلیدی: فرزندپروری ارتباط با فرزند | ارتباط سازنده با کودکنحوه برقراری ارتباط با فرزندچگونه والد کافی باشیمارتباط با فرزندان | ارتباط با فرزند نوجوانارتباط با فرزند دخترارتباط با فرزند خوانده ارتباط فرزندان با خانواده
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1439 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مدرسه فروغ بهمن  class=
انتشارات مهر و ماه  class=
مدرسه رهنما  class=
مدرسه بحرالعلوم  class=
مدرسه موفق  class=

کلوپ مادران با موضوع فرزندپروری

اینکه چگونه باید با فرزندانمان ارتباط داشته باشیم و صدای آنان رابشنویم،موضوع بحث فرزندپروری است. کلوپ مادران با موضوع فرزندپروری را از این قسمت بشنوید.