سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

بیشترین تکرار نام در بین اعضای تیزلند کد مطلب : 5499 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

بیشترین تکرار نام در بین اعضای تیزلند

دوست دارید بدانید اعضای سایت تیزلند چه نام هایی دارند؟ بیشترین نام دخترانه و پسرانه در بین اعضای تیزلند کدام ها هستند؟ کلیک کنید!
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

در بین بیش از 200 هزار عضو فعال تیزلند (اعضایی که به صورت مرتب به سایت سر می زنند و از امکانات آن استفاده می کنند) این نام های پسرانه و دخترانه با این تعداد تکرار، بیشترین ها هستند : 

علی 8528 نفر

محمد 7569 نفر

فاطمه 5937 نفر

مهدی 5248 نفر

زهرا 4427 نفر

علیرضا 3492 نفر

حسین 3235 نفر

رضا 3127 نفر

مریم 2931 نفر

امیر 2650 نفر  

 

بد نیست بدانید هم اکنون 4776 نام مختلف در بانک اطلاعات ما وجود دارد. از اسامی تکی مانند «پرندیس» و «پاکان» تا اسامی پر تکراری مانند 10 مورد فوق یا اسامی مثل سینا (1141 نفر)، مبینا (1043 نفر)، مهسا (830 نفر) و ...

 

به زودی با راه اندازی بخش جدید اعضای سایت تیزلند که امکان ارتباط با هم را خواهید داشت، شما چند صد هزار عضو خانواده تیزلند با هم بیشتر آشنا خواهید شد.
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1939 را در این کادر وارد کنید:

   خانم علی کاظمی
سایتی بسیاراموزنده و مفیدبرای یک دانش اموز است.


همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

بازی استوژیت تخفیف 20%  class=
مدرسه شایستگان رازی  class=
برنامه درسی ویژه دوازدهمی ها  class=
روش های موثر یادگیری در کلاس درس  class=

بیشترین تکرار نام در بین اعضای تیزلند

دوست دارید بدانید اعضای سایت تیزلند چه نام هایی دارند؟ بیشترین نام دخترانه و پسرانه در بین اعضای تیزلند کدام ها هستند؟ کلیک کنید!