سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

آغاز ثبت نام آزمون ورودی دوم علوم انسانی از 17 خرداد ماه کد مطلب : 56 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

آغاز ثبت نام آزمون ورودی دوم علوم انسانی از 17 خرداد ماه

معاون آموزش و نوآوری آموزش و پرورش بجنورد گفت: ثبت نام داوطلبان ورودی به دوم علوم انسانی در مراکز تیزهوشان دخترانه و پسرانه بجنورد از هفدهم ماه جاری آغاز می شود و تا بیست و نهم همین ماه ادامه دارد.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

توصیه ویژه: برنامه مطالعه درسی هفتگی
توصیه می‌کنیم برنامه مطالعاتی و برنامه درسی جدید و به روز را در سایت مرکز پیشرفت و هدایت تحصیلی میم ببینید. در «میم»، به صورت هفتگی با ویدئو و متن تکالیف روزانه و برنامه درسی مطالعاتی برای پایه های مختلف در دسترس شما قرار دارد.

. . . . . . . . . . . . .

دوشنبه 12 خرداد 1393  

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا، بهروز فرجامی (معاون آموزش و نوآوری آموزش و پرورش بجنورد) با بیان اینکه مهلت ثبت نام قابل تمدید نخواهد بود، افزود: به منظور شناسایی و جذب دانش آموزان دارای استعدادهای برتر و در راستای سیاست های مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان، مراکز شهید بهشتی و فرزانگان بجنورد در سال تحصیلی جدید، هرکدام 30 دانش آموز برای هر کلاس می پذیرد.

وی اظهار داشت: روند ثبت نام به صورت دستی و با مراجعه حضوری به کارشناسی سنجش و ارزشیابی تحصیلی (امتحانات) اداره آموزش و پرورش بجنورد انجام می پذیرد.

وی در خصوص مدارک لازم برای ثبت نام گفت: تکمیل فرم تقاضانامه ثبت نام، دو قطعه عکس و تصویر کارنامه سال اول متوسطه مدارک لازم برای ثبت نام در این آزمون می باشد.

فرجامی افزود: دانش آموزان مشغول به تحصیل در دبیرستان های استعدادهای درخشان استان نیز بدون آزمون می توانند رشته علوم انسانی را انتخاب کنند.

 

کلمات کلیدی: آموزش و پرورش تهران | تیزهوشان دخترانه | تیزهوشان پسرانه 


منبع: خبرگزاری پانانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1495 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مدرسه نیکو  class=
مدرسه درخشان  class=
مدرسه سلام همت  class=
در چه شرایطی از معلم خصوصی استفاده کنیم؟  class=
خرید اینترنتی از کتابم کو  class=

آغاز ثبت نام آزمون ورودی دوم علوم انسانی از 17 خرداد ماه

معاون آموزش و نوآوری آموزش و پرورش بجنورد گفت: ثبت نام داوطلبان ورودی به دوم علوم انسانی در مراکز تیزهوشان دخترانه و پسرانه بجنورد از هفدهم ماه جاری آغاز می شود و تا بیست و نهم همین ماه ادامه دارد.