سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

دانش آموز ناحیه دو شیراز به عضویت تیم ملی المپیاد علمی فیزیک درآمد کد مطلب : 57 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

دانش آموز ناحیه دو شیراز به عضویت تیم ملی المپیاد علمی فیزیک درآمد

احمدیان از انتخاب دانش آموز امیر فتح اعظم دانش آموز نخبه سال چهارم رشته ریاضی دبیرستان تیزهوشان شهید دستغیب به عضویت تیم ملی المپیاد علمی فیزیک کشور خبرداد.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

توصیه ویژه: برنامه مطالعه درسی هفتگی
توصیه می‌کنیم برنامه مطالعاتی و برنامه درسی جدید و به روز را در سایت مرکز پیشرفت و هدایت تحصیلی میم ببینید. در «میم»، به صورت هفتگی با ویدئو و متن تکالیف روزانه و برنامه درسی مطالعاتی برای پایه های مختلف در دسترس شما قرار دارد.

. . . . . . . . . . . . .

یکشنبه 18 خرداد 1393  

به گزارش خبرگزاری پانا؛ محمد احمدیان در این رابطه اظهار داشت: امیرفتح اعظم دانش آموز فرهیخته سال چهارم دبیرستان تیزهوشان شهید دستغیب این ناحیه در پی موفقیت در آزمون نهایی دانش آموزان راه یافته به مرحله دوم المپیاد فیزیک در سطح کشور، به عضویت تیم ملی المپیاد علمی درس فیزیک کشورمان برای رقابت در عرصه جهانی که در تیر ماه سال جاری در کشور قزاقستان برگزار می گردد، درآمد.

معاون آموزش متوسطه ناحیه 2 این افتخار بزرگ و موفقیت ارزشمند را به این دانش آموز تلاشگر و خانواده وی همچنین فرهنگیان و دانش آموزان استان به ویژه دبیران و کارکنان دبیرستان تیزهوشان شهید دستغیب تبریک و تهنیت گفته و برای این دانش آموز عزیز در مسابقات جهانی آرزوی توفیق نمود.

 

کلمات کلیدی: آموزش و پرورش تهران | آموزش و پرورش شیراز | آموزش و پرورش ناحیه 2 شیراز | دانش آموزان | تیزهوشان | دانش آموز نخبه | رشته ریاضی | درس فیزیک    

 


منبع: خبرگزاری پانانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1792 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مدرسه نیکو  class=
مدرسه درخشان  class=
مدرسه سلام همت  class=
در چه شرایطی از معلم خصوصی استفاده کنیم؟  class=
خرید اینترنتی از کتابم کو  class=

دانش آموز ناحیه دو شیراز به عضویت تیم ملی المپیاد علمی فیزیک درآمد

احمدیان از انتخاب دانش آموز امیر فتح اعظم دانش آموز نخبه سال چهارم رشته ریاضی دبیرستان تیزهوشان شهید دستغیب به عضویت تیم ملی المپیاد علمی فیزیک کشور خبرداد.