سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

سامانه اعلام نتایج مرحله اول المپیادهای علمی و ثبت اعتراض فردا مجدداً باز می شود کد مطلب : 6514 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

سامانه اعلام نتایج مرحله اول المپیادهای علمی و ثبت اعتراض فردا مجدداً باز می شود

معاون مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان گفت: سامانه اعلام نتایج و ثبت اعتراض برای مرحله اول المپیادهای علمی فردا یکبار دیگر باز می شود.
توجه بازدیدکننده عزیز ، این خبر مربوط به 134 روز پیش است. برای مشاهده خبرهای جدید به بخش اخبار سایت مراجعه کنید.

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، به نقل از خبرگزاری فارس، عنایت سالاریان معاون مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان اظهار کرد: سامانه اعلام نتایج مرحله اول المپیادهای علمی و امکان ثبت‌ اعتراض به نتیجه، فردا یکبار دیگر باز می‌شود.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه زمان اعلام نتایج مرحله اول المپیادهای علمی و ثبت اعتراض‌ها همزمان با ایام تعطیلات و حوادث سیل بود و همچنین برخی دانش‌آموزان رمز سامانه همگام خود را برای ورود به سیستم و اطلاع از نتایج فراموش کرده بودند، فرصت دوباره‌ای برای آنها پیش‌بینی شده است.

سالاریان اضافه کرد: فردا به مدت یک روز سامانه اعلام نتایج و ثبت اطلاعات به آدرس oly.medu.ir باز است و بلافاصله یک روز بعد نتایج تجدیدنظر اعلام می‌شود البته دانش‌آموزانی که یکبار به نتیجه المپیاد اعتراض کرده باشند، امکان ثبت اعتراض دوباره ندارند.

وی با بیان اینکه مرحله دوم المپیادهای علمی از سوم تا ششم اردیبهشت ماه برگزار می‌شود، گفت: در مرحله اول تمام سوالات تستی بود ولی مرحله دوم به سه شکل تستی، تشریحی و تستی ـ تشریحی است.


منبع: خبرگزاری فارسبرنامه مطالعات هفتگی پیشرو ویژه پایه دوازدهم تجربی - 26 مرداد الی 1 شهریور

برنامه مطالعاتی هفتگی پیشرو ویژه رشته تجربی را دریافت کنید.


انتخاب مسیر درست چالش هر روزه ما در زندگی

چگونه زندگی کردن و این که در زندگی چه مسیری را پیش بگیریم همگی وابسته به انتخاب ما خواهد بود.


برنامه مطالعات هفتگی متعادل ویژه پایه دوازدهم ریاضی و تجربی - 5 الی 11 مرداد

برنامه مطالعاتی پایه دوازدهم گروه ریاضی و تجربی متعادل را از اینجا دریافت کنید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید.نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1512 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

بازی استوژیت تخفیف 20%  class=
روش های موثر یادگیری در کلاس درس  class=
مجتمع شایستگان رازی  class=

سامانه اعلام نتایج مرحله اول المپیادهای علمی و ثبت اعتراض فردا مجدداً باز می شود

معاون مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان گفت: سامانه اعلام نتایج و ثبت اعتراض برای مرحله اول المپیادهای علمی فردا یکبار دیگر باز می شود.