سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مهلت ثبت نام آزمون مدارس سمپاد و نمونه دولتی تا دوشنبه کد مطلب : 6532 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

مهلت ثبت نام آزمون مدارس سمپاد و نمونه دولتی تا دوشنبه

مدیرکل دفتر آموزش متوسطه نظری وزارت آموزش و پرورش جزئیات ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی را اعلام کرد.
توجه بازدیدکننده عزیز ، این خبر مربوط به 130 روز پیش است. برای مشاهده خبرهای جدید به بخش اخبار سایت مراجعه کنید.

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، به نقل از خبرگزاری ایسنا، عباس سلطانیان با اشاره به ارسال دستورالعمل آزمون ورودی مدارس دوره دوم متوسطه استعدادهای درخشان و نمونه دولتی در پنجم فروردین سال جاری از سوی وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: پذیرش دانش‌آموزان در سال تحصیلی 99-98 و فرآیند ثبت نام دانش آموزان متقاضی ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی و دبیرستان های استعدادهای درخشان بر اساس این دستورالعمل خواهد بود.

وی افزود: بر اساس دستورالعمل ارسالی به ادارات کل آموزش و پرورش استان ها، تمامی فرآیندها اعم از ثبت‌نام اینترنتی داوطلبان، تهیه و صدوراقلام پیش از آزمون، چاپ، بسته‌بندی و ارسال دفترچه‌های سوالات براساس حوزه‌بندی و همچنین تصحیح پاسخ‌برگ‌ها، اعلام نتیجه آزمون و پاسخ‌گویی به درخواست‌های تجدید نظر، به‌صورت ستادی و متمرکز، با همکاری، هماهنگی و نظارت مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی، مرکز برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات، مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان و دفاترذیربط معاونت آموزش متوسطه، با تایید مرکز حراست صورت می‌گیرد.

مدیرکل دفتر آموزش متوسطه نظری وزارت آموزش و پرورش در ادامه به نحوه ثبت نام دانش آموزان مدارس خارج از کشور، اشاره کرد و گفت: مسئولیت اطلاع رسانی به دانش آموزان مدارس خارج از کشور درباره ثبت نام و شرکت در آزمون بر عهده مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور خواهد بود.

به گفته وی، دانش‌آموزان مدارس داخل و خارج از کشور به صورت همزمان در داخل کشور برگزار خواهد شد.

سلطانیان همچنین گفت: زمان توزیع کارت و تاریخ برگزاری آزمون دفترچه راهنمای ثبت‌نام و شرکت در آزمون ورودی، از طریق سامانه ثبت‌نام به نشانی azmoon.medu.ir در اختیار داوطلبان ( داخل و خارج از کشور) قرار گرفته است و مشخصات و ظرفیت پذیرش مدارس استعدادهای درخشان ونمونه دولتی سراسر کشور، هنگام ثبت‌نام برای داوطلبان قابل مشاهده است.

سلطانیان این را هم گفت که ثبت‌نام داوطلبان آزمون ورودی پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی،از روز دوشنبه 19 فروردین شروع شده و تا روز دوشنبه 26 فروردین ادامه دارد و از طریق سامانه ثبت‌نام به نشانی azmoon.medu.ir انجام می‌شود.

مدیرکل دفتر آموزش متوسطه نظری وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه تمامی فرآیند ثبت نام به صورت اینترنتی توسط داوطلبان انجام خواهد می پذیرد گفت: مدارس محل تحصیل داوطلبان، در این خصوص هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.

سلطانیان ادامه داد: زمان برگزاری آزمون ورودی پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی راس ساعت 9 صبح روز جمعه 31 خرداد ماه سال جاری در سراسر کشور به‌صورت هم‌زمان برگزار خواهد شد.

 تمامی دانش آموزانی که در سال تحصیلی 98- 1397 در پایه نهم مشغول به تحصیل هستند، مجاز به ثبت نام در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی هستند و رقابت علمی برای ورود به هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای نمونه دولتی، در بین دانش‌آموزان شهر و شهرستان، بدون درنظر گرفتن منطقه یا ناحیه خواهد بود.

همچنین دانش‌آموزان عشایری به دلیل کوچ‌ رو بودن، در هر منطقه‌ای در سطح استان مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون خواهندبود.


منبع: خبرگزاری ایسنابرنامه مطالعات هفتگی پیشرو ویژه پایه دوازدهم ریاضی و تجربی - 5 الی 11 مرداد

برنامه مطالعاتی پایه دوازدهم گروه ریاضی و تجربی پیشرو را از اینجا دریافت کنید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید.


برنامه مطالعات هفتگی متعادل ویژه پایه دوازدهم تجربی - 26 مرداد الی 1 شهریور

برنامه مطالعاتی هفتگی متعادل ویژه رشته تجربی را دریافت کنید.


تعریف زیر گروه رشته های تحصیلی در کنکور

عنوان زیرگروه مثل بسیاری از اصطلاحات دفترچه ثبت نام کنکور برای داوطلبان کنکور و خانواده ها جای سوال دارد. اینکه زیرگروه یعنی چه و در قبولی داوطلب در کنکور و کسب رتبه بهتر چه اثری دارد.نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1217 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

بازی استوژیت تخفیف 20%  class=
روش های موثر یادگیری در کلاس درس  class=
مجتمع شایستگان رازی  class=

مهلت ثبت نام آزمون مدارس سمپاد و نمونه دولتی تا دوشنبه

مدیرکل دفتر آموزش متوسطه نظری وزارت آموزش و پرورش جزئیات ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی را اعلام کرد.