سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مهلتی دوباره به جاماندگان برای ثبت سفارش کتب درسی کد مطلب : 6753 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

مهلتی دوباره به جاماندگان برای ثبت سفارش کتب درسی

معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی از باز شدن مجدد سامانه ثبت سفارش کتب درسی از اول تا هفتم تیرماه برای جاماندگان خبر داد.
توجه بازدیدکننده عزیز ، این خبر مربوط به 128 روز پیش است. برای مشاهده خبرهای جدید به بخش اخبار سایت مراجعه کنید.

. . . . . . . . . . . . .

مهلتی دوباره به جاماندگان برای «ثبت سفارش کتب درسی»به گزارش تیزلند، به نقل از خبرگزاری ایسنا، علی باقرزاده در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه ثبت نام کتاب‌های درسی دوره دوم تا ششم ابتدایی از 20 فروردین تا 20 خردادماه انجام شد اظهار کرد: برخی استان‌ها نتوانستند ثبت نام کنند، به دلیل اینکه سامانه سناد چند روزی تعطیل بود و دچار اختلال شده بود.

وی افزود: درخواست‌های مکرری آمد تا مهلت مجددی تعیین شود به همین علت از اول تا هفتم تیرماه سامانه مجدد باز می‌شود.

معاون سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی با بیان اینکه تا اکنون حدود هشت میلیون دانش آموز ثبت نام کردند که بخش عمده ثبت نام‌ها انجام شده گفت: حدود 10 تا 15 درصد برخی استان‌ها سهمشان بیشتر است که باقی مانده مثل استان‌های سیل زده که ثبت نام در این مناطق عقب‌تر است و امید است از فرصت ایجاد شده استفاده و ثبت نام کنند.

وی افزود: از اول مرداد تا 15 شهریور بار دیگر امکان ویرایش اطلاعات وجود دارد. خانواده ها هم ثبت نام را کامل می کنند و هم اگر محل تحصیل فرزندانشان جابجا شده است بدون پرداخت هزینه، محل تحصیل جدید فرزندان خود را انتخاب می کنند و کتاب در مدرسه و کلاس تحویل آنها می‌شود.

معاون سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی ادامه داد: آن بخشی که مربوط به توزیع کتب از طریق کتابفروشی‌هاست نیز با وجود مقاومت‌های موجود، سال آینده تحت پوشش سامانه یکپارچه ثبت نام و فروش کتاب‌های درسی خواهد رفت و از این طریق حدود 15 تا 17 درصد هزینه خانواده‌ها را کاهش می‌دهیم.


منبع: خبرگزاری ایسنا
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1434 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

چگونه شاگرد اول شویم؟  class=
گروه ورزش مارکتینگ مجموعه انقلاب  class=

مهلتی دوباره به جاماندگان برای ثبت سفارش کتب درسی

معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی از باز شدن مجدد سامانه ثبت سفارش کتب درسی از اول تا هفتم تیرماه برای جاماندگان خبر داد.