سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

اعلام نتایج امتحانات نهایی تا 5 تیر کد مطلب : 6758 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

اعلام نتایج امتحانات نهایی تا 5 تیر

رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش وپرورش با بیان اینکه نتایج امتحانات نهایی حداکثر تا پنجم تیرماه اعلام خواهد شد، از یک مهلت حداکثر پنج روزه برای ثبت اعتراضات و فرصت رسیدگی به آنها طبق آیین نامه مربوطه خبر داد.
توجه بازدیدکننده عزیز ، این خبر مربوط به 123 روز پیش است. برای مشاهده خبرهای جدید به بخش اخبار سایت مراجعه کنید.

. . . . . . . . . . . . .

اعلام نتایج امتحانات نهایی تا 5 تیربه گزارش تیزلند، به نقل ازخبرگزاری ایسنا، خسرو ساکی با بیان اینکه امر تصحیح اوراق امتحانی در حوزه‌های تصحیح از چند روز گذشته آغاز شده و به مراحل نهایی خود نزدیک شده است اظهار کرد: حداکثر تا پنجم تیرماه نتایج امتحانات نهایی به دانش آموزان اعلام خواهد شد. 312 حوزه تصحیح داخلی و 9 حوزه تصحیح خارج از کشور امر تصحیح اوراق و ثبت نمرات دانش آموزان در سامانه را برعهده دارند.

وی افزود: طبق آیین نامه بعد از اعلام نتایج یک فرصت پنج روزه اعتراض و رسیدگی به آن وجود دارد.

رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش‌وپرورش در ادامه با بیان اینکه در سال تحصیلی جاری، 678 هزار و 955 دانش‌آموز در امتحانات نهایی شرکت کردند گفت: از این تعداد 310 هزار و 854 نفر پسر و 368 هزار و 101 نفر دختر هستند. همچنین از این آمار، 546 هزار و 839 نفر دانش آموز پایه دوازدهم نظام جدید و 132 هزار و 116 نفر پایه سوم متوسطه نظری و فنی حرفه‌ای سالی واحدی و پیش‌دانشگاهی هستند.

به گفته ساکی، امتحانات نهایی در 4273 حوزه اجرا داخلی و 95 حوزه اجرای خارج از کشور برگزار شد؛ در این دوره امتحان 43 عنوان درسی برای پایه دوازدهم نظری در چهار رشته، 40 عنوان درسی برای پایه سوم متوسطه سالی واحدی در چهار رشته، 20 عنوان درسی برای پیش‌دانشگاهی در پنج رشته، 155 عنوان ماده درسی برای پایه سوم فنی و حرفه‌ای در 31 رشته و 662 عنوان ماده درسی برای پایه‌های اول تا دوازدهم داوطلبان آزاد و آموزش از راه دور خارج از کشور به شکل هماهنگ برگزار شد.


منبع: خبرگزاری ایسنانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1874 را در این کادر وارد کنید:

   آقای مهرشاد اسدی
به ما گفتند امتحان استعداد تحلیلی هست ما دو تا کتاب رو تمام کردیم و پول خرج کردیم ولی هیچی نیومد


همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

چگونه شاگرد اول شویم؟  class=
گروه ورزش مارکتینگ مجموعه انقلاب  class=

اعلام نتایج امتحانات نهایی تا 5 تیر

رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش وپرورش با بیان اینکه نتایج امتحانات نهایی حداکثر تا پنجم تیرماه اعلام خواهد شد، از یک مهلت حداکثر پنج روزه برای ثبت اعتراضات و فرصت رسیدگی به آنها طبق آیین نامه مربوطه خبر داد.