سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

تربیت معلمان ویژه برای «مدارس تیزهوشان» کد مطلب : 6837 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

تربیت معلمان ویژه برای «مدارس تیزهوشان»

اینجا هستید: سرزمین تیزهوش ها
رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان از برنامه ریزی برای تربیت معلمان مدارس تیزهوشان در دانشگاه فرهنگیان در سال جاری خبر داد.

. . . . . . . . . . . . .

تربیت معلمان ویژه برای «مدارس تیزهوشان»به گزارش تیزلند، به نقل از خبرگزاری ایسنا، فاطمه مهاجرانی با اشاره به ضرروت توانمندسازی معلمان و بهره‌برداری از امکانات و خلق فرصت‌های متنوع یاددهی و یادگیری اظهار کرد: این برنامه را امسال دنبال می‌کنیم. باید دبیران متخصص در حوزه آموزش تیزهوشان داشته باشیم.

وی افزود: این مسیر آغاز شده و امیدواریم شاهد تربیت معلمان تیزهوشان در دانشگاه فرهنگیان در آینده نزدیک باشیم.

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان با بیان اینکه در سال‌های گذشته و در زمانی که مرکز سمپاد به عنوان "سازمان" فعالیت می‌کرد، امر تربیت نیروی انسانی متخصص صورت می‌گرفت گفت: در گذشته دبیران متخصص جذب می‌شدند و دبیرانی که در سمپاد بودند به جهت نوع کارشان مزایای ویژه هم داشتند، ولی از زمانی که سمپاد به مرکز تبدیل شده، این روند روز به روز رو به کاهش رفته است.

مهاجرانی ادامه داد: قصدا داریم این مسیر را دوباره کلید بزنیم و دبیران متخصص برای سمپاد تربیت کنیم.

وی با اشاره به نیاز مدارس سمپاد به نیروی انسانی متخصص افزود: هرچقدر روی نیروی انسانی سرمایه گذاری کنیم حتما نتیجه و بازخورد مثبت آن را خواهیم دید. چارت نیروی انسانی در مدارس استعدادهای درخشان مانند نیروی عادی دیده شده که بسیار ضربه زننده است. معلمین متعلق به ما نیستند و یکی دو سالی اینجا می‌مانند و بعد جابجا می‌شوند و به مدارس دیگر می‌روند. در حال حاضر به کادر نیروی انسانی مجرب نیاز داریم.

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان درباره زمان تبدیل مرکز به سازمان و در وقع احیای دوباره سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان که سال گذشته در شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسیده بود گفت: ظاهرا سازمان امور اداری استخدامی ایرادهایی را به این مصوبه وارد کرده بود و دوباره به شورای عالی انقلاب فرهنگی برگردانده شده که امید است ایرادات هرچه زودتر برطرف شود.


منبع: خبرگزاری ایسنانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1326 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مدرسه ندا  class=
رتبه های برتر با چه روشی در کنکور موفق می شوند؟  class=
تکالیف روزانه پایه های اول تا سوم  class=
گروه ورزش مارکتینگ مجموعه انقلاب  class=

تربیت معلمان ویژه برای «مدارس تیزهوشان»

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان از برنامه ریزی برای تربیت معلمان مدارس تیزهوشان در دانشگاه فرهنگیان در سال جاری خبر داد.