سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

اینفوگرافیک - چرا آموزش آشپزی برای کودکان مفید است؟ کد مطلب : 7384 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

اینفوگرافیک - چرا آموزش آشپزی برای کودکان مفید است؟

اینکه آموزش آشپزی برای کودکان از سنین پایین چطور باعث تقویت مهارت های مختلف آنها می شود و این مهارت ها کدام اند. برای مطاللعه بیشتر در اینفوگرافیک با ما همراه باشید.

توصیه ویژه: برنامه مطالعه درسی هفتگی
توصیه می‌کنیم برنامه مطالعاتی و برنامه درسی جدید و به روز را در سایت مرکز پیشرفت و هدایت تحصیلی میم ببینید. در «میم»، به صورت هفتگی با ویدئو و متن تکالیف روزانه و برنامه درسی مطالعاتی برای پایه های مختلف در دسترس شما قرار دارد.

. . . . . . . . . . . . .

مولی بِرن‌بائوم (Molly Birnbaum) سردبیر موسسه‌ای آمریکایی است که در حوزه آموزش آشپزی برای کودکان و تهیه دستور آشپزی برای آنها فعالیت می‌کند. مطلبی که پیش رو دارید، شرح مختصری از تجربه‌های او طی دوران فعالیتش و نیز تحلیل این مسائل است که اساسا چه دلایلی آشپزی را به فعالیتی مفید برای کودکان تبدیل می‌کند، اینکه آموزش آشپزی برای کودکان از سنین پایین چطور باعث تقویت مهارت‌های مختلف آنها می‌شود و این مهارت‌ها کدام‌اند.

 

چرا آموزش آشپزی برای کودکان مفید است؟
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1194 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

تخفیف کتابم کو  class=
علامه طباطبایی  class=
شایستگان رازی  class=
مدرسه سلام فرجام  class=

اینفوگرافیک - چرا آموزش آشپزی برای کودکان مفید است؟

اینکه آموزش آشپزی برای کودکان از سنین پایین چطور باعث تقویت مهارت های مختلف آنها می شود و این مهارت ها کدام اند. برای مطاللعه بیشتر در اینفوگرافیک با ما همراه باشید.