سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

نحوه ثبت نام دانش آموزان در جشنواره خوارزمی اعلام شد کد مطلب : 7393 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

نحوه ثبت نام دانش آموزان در جشنواره خوارزمی اعلام شد

مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان شیوه نامه بیست ودومین جشنواره خوارزمی در سال تحصیلی جاری را به استان های سراسر کشور ابلاغ کرد.
تاریخ خبر 1398/12/12

توصیه ویژه: برنامه مطالعه درسی هفتگی
توصیه می‌کنیم برنامه مطالعاتی و برنامه درسی جدید و به روز را در سایت مرکز پیشرفت و هدایت تحصیلی میم ببینید. در «میم»، به صورت هفتگی با ویدئو و متن تکالیف روزانه و برنامه درسی مطالعاتی برای پایه های مختلف در دسترس شما قرار دارد.

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، به نقل از خبرگزاری ایسنا، مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان، در راستای اجرای بند 5-18 سندتحول و فراهم کردن زمینه‌های پژوهشی، تقویت و تعمیق روحیه پژوهش و نوآوری برای دانش آموزان دوره دوم متوسطه، شیوه‌نامه برگزاری بیست‌ودومین جشنواره خوارزمی بخش دانش‌آموزی به استان‌ها ابلاغ شد.

بر این اساس؛ هنرجویان و دانش آموزان پایه‌های دهم، یازده و دوازدهم از اول تا سی اردیبهشت‌ماه 99 با مراجعه به سامانه ykh.medu.ir می‌توانند نسبت به ثبت‌نام طرح خود اقدام کنند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، ایجاد زمینه‌های لازم برای بروز، رشد، پرورش و شکوفایی استعدادها، هدایت و حمایت مادی از طرح‌های دانش آموزان، کاربردی کردن علوم و ارتباط دادن آن با زندگی، ارزش بخشیدن به دستاوردهای علمی، آماده‌سازی نسل جوان برای ورود به رقابت‌های علمی، رفع نیازهای مراکز علمی و آشنایی دانش آموزان با شیوه حل مسئله ازجمله اهداف این جشنواره است.

برای مشاهده متن شیوه نامه اینجا کلیک کنید.


منبع: خبرگزاری ایسنانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1648 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

در چه شرایطی از معلم خصوصی استفاده کنیم؟  class=
کتاب دنیای سوفی  class=
شایستگان رازی  class=

نحوه ثبت نام دانش آموزان در جشنواره خوارزمی اعلام شد

مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان شیوه نامه بیست ودومین جشنواره خوارزمی در سال تحصیلی جاری را به استان های سراسر کشور ابلاغ کرد.