سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مهلت ثبت نام در کنکور مجددا تمدید شد کد مطلب : 7405 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

مهلت ثبت نام در کنکور مجددا تمدید شد

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مجدد مهلت ثبت نام در آزمون سراسری سال 99 تا شنبه 17 اسفند ماه جاری خبر داد.
تاریخ خبر 1398/12/15

توصیه ویژه: برنامه مطالعه درسی هفتگی
توصیه می‌کنیم برنامه مطالعاتی و برنامه درسی جدید و به روز را در سایت مرکز پیشرفت و هدایت تحصیلی میم ببینید. در «میم»، به صورت هفتگی با ویدئو و متن تکالیف روزانه و برنامه درسی مطالعاتی برای پایه های مختلف در دسترس شما قرار دارد.

. . . . . . . . . . . . .

مهلت ثبت نام در کنکور مجددا تمدید شدبه گزارش تیزلند، به نقل از خبرگزاری ایسنا، دکتر حسین توکلی ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: به منظور همراهی با آن دسته از داوطلبان متقاضی شرکت در کنکور سراسری سال 1399 رشته‌های با آزمون دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی که در مهلت 16 تا 27 بهمن 98 موفق به ثبت نام نشدند، مهلت مجدد برای ثبت‌نام در نظر گرفته شد.

وی ادامه داد: ثبت نام کنکور سراسری سال 1399 برای پذیرش در رشته‌های با آزمون دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه‌)، نیمه‌حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام‌ نور، موسسات‌ آموزش‌ عالی‌ غیرانتفاعی‌ و همچنین رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی صورت می‌گیرد.

مشاور عالی زمان سنجش آموزش کشور گفت: داوطلبان باید انواع سریال‌های اعتباری (سریال ثبت نام 12 رقمی به مبلغ 37 هزار و سریال 10 رقمی به مبلغ 186 هزار ریال) لازم برای ثبت‌نام آزمون سراسری سال 1399 را قبلا از طریق سایت سنجش خریداری کنند. همچنین آن دسته از داوطلبانی که علاقه‌مند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی، غیر دولتی و غیرانتفاعی هستند، می‌توانند قبل از آغاز ثبت‌نام یا ویرایش، ردیف سریال به مبلغ 186 هزار ریال را خریداری کرده و اطلاعات آن را در زمان ثبت‌نام یا ویرایش وارد کنند.

به گفته وی، همچنین داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی (ریاضی، تجربی و انسانی) علاقه‌مند به شرکت در گروه آزمایشی هنر نیز هستند، لازم است قبل از آغاز ثبت‌نام یا ویرایش، سریال ثبت نام به مبلغ 37 هزار تومان (سیصد و هفتاد هزار ریال) را خریداری کرده و اطلاعات آن را در زمان ثبت‌نام یا ویرایش وارد کنند.

توکلی اظهار کرد: متقاضیان کنکور سراسری سال 99 تا شنبه 17 اسفند 98 فرصت دارند از طریق سایت سازمان سنجش در آزمون سراسری 99 ثبت نام کنند.

وی تاکید کرد: در بازه زمانی 16 تا 27 بهمن ماه سال جاری، تعداد یک میلیون و 52 هزار و 530 نفر در آزمون سراسری ثبت نام کردند.


منبع: خبرگزاری ایسنا
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1433 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مدرسه سلام ایران زمین  class=
تخفیف کتابم کو  class=
مدرسه سلام گلبانگ   class=

مهلت ثبت نام در کنکور مجددا تمدید شد

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مجدد مهلت ثبت نام در آزمون سراسری سال 99 تا شنبه 17 اسفند ماه جاری خبر داد.