سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

پرداخت شهریه مدارس غیردولتی در زمان تعطیلی مدارس تغییر می کند؟ کد مطلب : 7432 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

پرداخت شهریه مدارس غیردولتی در زمان تعطیلی مدارس تغییر می کند؟

مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی درباره چگونگی پرداخت شهریه با توجه به تعطیلاتی که در پی کنترل شیوع کرونا توضیح داد.
تاریخ خبر 1398/12/20

توصیه ویژه: برنامه مطالعه درسی هفتگی
توصیه می‌کنیم برنامه مطالعاتی و برنامه درسی جدید و به روز را در سایت مرکز پیشرفت و هدایت تحصیلی میم ببینید. در «میم»، به صورت هفتگی با ویدئو و متن تکالیف روزانه و برنامه درسی مطالعاتی برای پایه های مختلف در دسترس شما قرار دارد.

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سعید صالح مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی با اشاره به استمرار فرآیند آموزش برای دانش آموزان بیان کرد: براساس رویکرد وزیر آموزش و پرورش از ابتدای تعطیلات آموزش تعطیل نیست، جریان آموزش از اولین روز تعطیلی در مدارس غیردولتی نیز فعال بوده و فرآیند آموزش ادامه داشت.

مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی گفت: مدارس غیردولتی موظف به ارائه برنامه درسی می‌باشند لذا مدیران، همکاران و معلمان این مدارس با استفاده از ظرفیت‌هایی که در اختیار دارند و به انحاء مختلف و با استفاده از شیوه‌های متنوع الکترونیکی و شبکه‌های مجازی در بحث آموزش و یادگیری دانش آموزان فعال بوده و آموزش را ادامه دادند.

صالح تعیین شهریه یک دانش آموز را بر اساس هزینه‌های تمام شده برای یک مدرسه عنوان کرد و گفت: در شرایط فعلی نیز مدارس موظف به پرداخت اجاره بهای ملک بوده و همچنین موسسان باید حقوق اسفند ماه معلمانشان را پرداخت کنند.

او تصریح کرد: هیچ یک از هزینه‌های مدارس کاسته نشده، نه اجاره بهایی حذف شده و نه حق التدریسی و موسسین موظف به پرداخت آن‌ها هستند؛ و از اولیا تقاضا داریم نسبت به پرداخت اقساط شهریه دانش آموزان خود مساعدت کنند تا موسسین بتوانند حقوق همکاران را پرداخت کنند.

صالح افزود: از اولیا، موسسین و معلمان می‌خواهیم تا در شرایط فعلی با همدلی و همکاری فرآیند آموزش را تداوم ببخشند.


منبع: باشگاه خبرنگاران جواننظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1822 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

تخفیف کتابم کو  class=
علامه طباطبایی  class=
شایستگان رازی  class=
مدرسه سلام فرجام  class=

پرداخت شهریه مدارس غیردولتی در زمان تعطیلی مدارس تغییر می کند؟

مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی درباره چگونگی پرداخت شهریه با توجه به تعطیلاتی که در پی کنترل شیوع کرونا توضیح داد.